Milaris wprowadza na polski rynek bramy chowane

Polska firma Milaris wprowadza na rynek unikatowe na skalę światową rozwiązanie, jakim są bramy chowane. To nowoczesna alternatywa dla istniejących rozwiązań w dziedzinie bram ogrodzeniowych, a także gwarancja komfortu i bezpieczeństwa użytkowania w najlepszym wydaniu.

Na czym polega innowacyjność bram chowanych?

Bramy chowane, zwane również bramami tonącymi, to innowacyjny pomysł polskiej firmy Milaris i całkowity przełom na rynku bram ogrodzeniowych. Znane dotychczas rozwiązania to bramy skrzydłowe i bramy przesuwne – w obu przypadkach istnieje konieczność zapewnienia dodatkowego miejsca na obracające lub przesuwające się przęsło bramy, a to sprawia, że możliwości lokalizacji są ograniczone. W przypadku propozycji firmy Milaris nie trzeba planować dodatkowej przestrzeni do otwierania bramy, ponieważ jej przęsło chowa się w podłoże, dzięki czemu konstrukcję można umieścić nawet na wąskiej działce lub bezpośrednio przy granicy posesji. – To doskonałe rozwiązanie dla osób, które ze względu na nietypowe usytuowanie działki, miały problem w doborze odpowiedniej bramy ogrodzeniowej – zauważa Jerzy Skrzypek, właściciel firmy Milaris.

Komfort i bezpieczeństwo bram chowanych

Brama została zaprojektowana tak, by zapewnić jej nabywcom pełen komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Sterowanie pilotem umożliwia łatwą i szybką obsługę, także z pewnej odległości. Już w 6 sekund brama chowa się w podłoże, umożliwiając wjazd na teren posesji. Pomysłodawcy bramy chowanej pomyśleli o bezpieczeństwie przyszłych nabywców produktu, wyposażając go w specjalne czujniki nacisku, dzięki którym brama zatrzyma się, jeśli wyczuje na sobie opór. To szczególnie ważne w przypadku rodzin z małymi dziećmi, dla których klasyczne rozwiązania mogą być niebezpieczne. Posiadacz bramy chowanej nie musi też sprawdzać, czy na jej drodze nie stoi jakiś obiekt, nie musi się również obawiać zarysowania  samochodu. – Naszą bramę poddaliśmy licznym testom bezpieczeństwa, sprawdziliśmy też jej działanie w różnych warunkach atmosferycznych. Wszystko po to, by zaoferować produkt całkowicie bezpieczny, który będzie służył swoim nabywcom latami – dodaje Jerzy Skrzypek.

Jak to działa?

Przęsło bramy tonącej „chowa się” w podłoże, a dzieje się to za sprawą specjalnego systemu rolek, umiejscowionych wzdłuż dwóch pionowych słupów. Wewnątrz słupów znajdują się siłowniki hydrauliczne, które powodują pionowy ruch przęsła bramy. Siłowniki zasilane są olejem odpornym na działanie nawet bardzo niskich temperatur, dzięki czemu cały mechanizm działa bez zarzutu przez cały rok, bez względu na pogodę.

Powiew nowoczesności i luksusu w Twoim ogrodzie

Bramy chowane firmy Milaris to przełom w dziedzinie bram ogrodzeniowych. Unikatowa na skalę światową technologia, opatentowana przez polską firmę jest już na wyciągnięcie ręki i dostępna dla każdego. Lubisz luksusowe i nietuzinkowe produkty? Jesteś otwarty na innowacje? Cenisz nowoczesne i komfortowe rozwiązania? Brama chowana Milaris to rozwiązanie na miarę Twojego domu i ogrodu.

BramyChowane.pl

{jcomments on}