Nowy dekor firmy Normstahl – nordycki klimat w garażu

Nowy dekor drewnopodobny bram garażowych z kolekcji EURO i TOP serii NATURE firmy Normstahl przywodzi do nas klimat posrebrzonych śniegiem szczytów Skandynawii. Jesion Nordycki jest nową twarzą szarości bardziej żywiołową, gdyż wzbogaconą nutą posrebrzanej mgły oraz ciepłym brązem jesionu.

Nowe pokrycie bram garażowych EURO i TOP NATURE marki Normstahl – Jesion Nordycki – to designerski rarytas, który doda naszemu domowi szczególnej szlachetności. Ten kolorystyczny miks brązu i najmodniejszej w tym sezonie szarości w pełni oddaje subtelność natury zaklętą w minimalizmie. Moc i funkcjonalność z kolei zapewni zaawansowana technologia bram sekcyjnych TOP i EURO firmy Normstahl.

Jesion nordycki firmy Normstahl – pod władzą drewna i lodu

Szlachetna szarość, która przebija przez nowe poszycie bramy garażowej firmy Normstahl nie ma nic wspólnego z dotychczasowym sposobem postrzegania tego koloru. Chłód czy nuda? Zdecydowanie nie – najnowsze trendy w dziedzinie doboru barw dają szarości drugą szansę. Kolorystyczny ideał ucieleśnia nowe poszycie bram garażowych EURO i TOP, które kompiluje w sobie nasze wyobrażenie o pięknej Skandynawii pełnej przestrzennych połaci śniegu i bujnych drzew. Brama  w kolorze Jesion Nordycki jest aranżacyjnym rarytasem dla osób ceniących klimat budownictwa bardziej nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Obrana nuta kolorystyczna współgra ze stolarką okienną i drzwiową w klasycznych kolorach brązu, a także popularnej bieli. Poszycie Jesion Nordycki – nowość w ofercie Normstahl – to perfekcyjne dopełnienie elewacji zatopionej w beżach oraz równie stonowanej barwy dachu.

Nie tylko kolor, ale i konstrukcja – bramy EURO i TOP firmy Normstahl

Dekor Jesion Nordycki  – nowość w ofercie Normstahl – należy do zupełnie nowej linii deseni drewnopodobnych, które eksponują naturalność i klasyczny urok pierwowzoru. Powierzchnia bramy jest łatwa do pielęgnacji, a jej konstrukcja umożliwia komfortowe użytkowanie i gwarantuje niezawodność. Poszycie Jesion Nordycki możemy wybrać dla bram EURO i TOP firmy Normstahl.

Bramy segmentowe boczne TOP to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które nie zajmuje cennego miejsca w garażu. Dzięki prowadzeniu bocznemu wymagane jest jedynie minimalne nadproże, a samą bramę można otwierać tylko częściowo, aby przejść, wyciągnąć rower lub wyjechać motocyklem. Unikalna konstrukcja daje możliwość wykonania bramy o szerokości nawet do 12 metrów w postaci dwóch połówek zsuwanych do siebie.

Podobnie technologia bram sekcyjnych EURO firmy Normstahl pozwala nam zaoszczędzić miejsce  w garażu. Drzwi otwierają się tutaj do góry, montowane są natomiast za ościeżem. Obie serie bram segmentowych – TOP  oraz EURO firmy Normstahl są gwarancją stabilności, którą zapewnia izolacja o grubości 40 mm z bezfreonowej pianki poliuretanowej oraz bezpieczeństwa, o które troszczy się system ryglowania z dwoma zapadkami. W bramach EURO na straży porządku stoi dodatkowo certyfikowane, spójne z konstrukcją bramy zabezpieczenie o parametrach odporności antywyważeniowej 2 (WK2).

Drewnopodobny deseń Jesion Nordycki wchodzi w skład nowej linii dekorów NATURE firmy Normstahl.  Jego wyjątkowość określa nastrojowy klimat kolorów – subtelnego brązu i eleganckiej szarości, który żywiołowo opanuje każde domostwo. Pokrycie Jesion Nordycki, tak jak inne dekory z kolekcji NATURE, dostępne są w modelach bram sekcyjnych górnych EURO i bocznych TOP, dla poszyć: LINE, STYLE, TREND, CLASSIC i FLAIR. Wszystkie odsłony bram EURO i TOP w nowych poszyciach NATURE są oferowane przez Normstahl bez dodatkowych dopłat. Bramy EURO i TOP w kolorze Jesion Nordycki posiadają 10 – letnią gwarancję.

Bramy sekcyjne górne EURO:
Normstahl EUROLINE – ISO, Normstahl EUROTREND – ISO, cena od 3172 zł netto
Normstahl EUROFLAIR – ISO, Normstahl EUROCLASSIC – ISO, Normstahl EUROSTYLE – ISO, cena od 3542 zł netto
Bramy sekcyjne boczne TOP:
Brama sekcyjna boczna Normstahl TOPLINE lub TOPTREND, cena: od 3853 zł netto
Brama sekcyjna boczna Normstahl TOPFLAIR, TOPSTYLE lub TOPCLASSIC, cena: od 4255 zł netto
Producent: Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.pl

Normstahl

 

{jcomments on}