Monday Development rozbudowuje projekt Sokoła

Monday Development – firma realizująca inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zawarła przedwstępne umowy zakupu dodatkowej nieruchomości, bezpośrednio przylegającej do projektowanego budynku wielorodzinnego przy ul. Sokoła. Tym samym o ponad 60% zwiększy się powierzchnia mieszkalna planowanego obiektu. Spółka zakłada wzrost przychodów z tej inwestycji, a także podwyższenie jej rentowności.

Projekt przewiduje wybudowanie budynku mieszkalnego wraz z garażem w atrakcyjnej części Poznania, przy ul. Sokoła. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy Sołacz, w niedalekim sąsiedztwie parku oraz jeziora Rusałka. Dobrą komunikację z obiektem zapewnia rozwinięta infrastruktura miejska. Planowany termin rozpoczęcia budowy to I kwartał 2011 roku.
„Inwestycja przy ulicy Sokoła będzie jednym z atrakcyjniejszych budynków mieszkalnych w Poznaniu. Budynek jest dobrze zlokalizowany, w zacisznym i zielonym otoczeniu, a jednocześnie niedaleko od centrum miasta. Dzięki zakupowi nieruchomości przylegającej do posiadanego gruntu, będziemy mogli rozszerzyć inwestycję i zaoferować klientom dodatkowe mieszkania” – powiedział Kurt Montgomery, prezes zarządu Monday Development.

W czerwcu 2010 roku akcje Monday Development zadebiutowały na rynku New Connect.

Monday Development

{jcomments on}