Nadchodzi premiera unikatowego Katalogu ProduktĂłw Bezpiecznych

Co drugi klient salonów sprzedaży stolarki pyta o drzwi przeciwwłamaniowe, a co czwarty o takie okna*. Niestety często nie dostaje wyczerpujących informacji na ten temat, a sprzedawcy polecają mu produkty, które przeciwwłamaniowe są tylko z nazwy. Receptą na to będzie przygotowywany przez Program Dom Bezpieczny unikatowy Katalog Produktów Bezpiecznych – najobszerniejsza i najpełniejsza z dotychczasowych publikacja o wszelkich wyrobach dostępnych w Polsce, które spełniają normy bezpieczeństwa oraz przeciwwłamaniowości!

Logo Domu Bezpiecznego stało się synonimem bezpieczeństwa domów i domowników. Dlatego w pierwszej kolejności postanowiliśmy oznaczyć nim produkty koalicjantów programu, które są gwarantem bezpieczeństwa, najwyższej jakości i wzorem dla innych producentów z branży. Zostały one wpisane w pierwszej kolejności do powstającego właśnie Katalogu Produktów Bezpiecznych, w którym znajdą się wszystkie możliwe produkty dostępne w sprzedaży w naszym kraju, które zwiększają bezpieczeństwo naszych domów.

Katalog Produktów Bezpiecznych przygotowywany przez Dom Bezpieczny swoją premierę będzie miał w drugiej połowie roku. Znajdą się w nim informacje o kilkuset produktach! To kompendium wiedzy na temat produktów będzie merytorycznym wsparciem dla wszystkich osób planujących zainwestować w zabezpieczenie swojego mienia.

Listę produktów nagrodzonych znakiem jakości Domu Bezpiecznego poznaliśmy 25 kwietnia podczas międzynarodowych targów Securex w Poznaniu. Produkty polecane przez Dom Bezpieczny muszą spełniać bardzo surowe normy dotyczące bezpieczeństwa, dlatego nad wyborem obiektywnych kryteriów czuwały wszystkie firmy uczestniczące w koalicji. Dzięki temu pod jakością każdego z wybranych produktów mogą się podpisać wszystkie firmy uczestniczące w programie. Nadaje to temu odznaczeniu jeszcze większy prestiż.

Wszystkie nagrodzone przez Dom Bezpieczny produkty służą bezpieczeństwu i zabezpieczeniu mienia, co zostało potwierdzone szczegółowymi testami przeprowadzanymi przez notyfikowane jednostki badawcze, jak i certyfikatami świadczącymi o najwyższej jakości wykonania i niezawodności. Dzięki temu mamy gwarancję, że polecane przez nasz program produkty są tego godne, a ich zalety potwierdzają zarówno obiektywne dane, jak i same firmy, które wspólnie określiły kryteria przyznawania tego wyróżnienia.

Uroczyste ogłoszenie produktów polecanych przez program Dom Bezpieczny miało miejsce 25 kwietnia podczas największych targów dla branży zabezpieczeń Securex, które odbyły się w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nadanie tego tytułu produktom zostało potwierdzone specjalną statuetką, wręczaną przedstawicielom koalicji przez Karola Klosa, menadżera projektu Dom Bezpieczny.

Produkty Polecane przez program Dom Bezpieczny:

– Okucie MACO MULTI SECUAIR – Produkt firmy MACO
– Roleta antywłamaniowa RC3 – Produkt firmy MIROLA
– Drzwi aluminiowe CREO RC3 – Produkt firmy WIŚNIOWSKI
– Okucie Roto NX TiltSafe – Produkt firmy Roto Frank Okucia Budowlane
– System rolet aluminiowych SAR RC3 – Produkt firmy Aluprof
– Elektroniczny system blueCompact – Produkt firmy WINKHAUS
– Słupek automatyczny High Security Line – Produkt firmy Hörmann
– Okno obrotowe FTP-V P2 Secure – Produkt firmy FAKRO
– Komplet stolarki z pakietem safeHOME – Produkt firmy KRISPOL
– Szyba laminowana Optilam – Produkt firmy Pilkington IGP
– Drzwi Porta Extreme RC3 – Produkt firmy Porta
– Okno Pixel RC2 – Produkt firmy Oknoplast
– Kamera IP KENIK KG-4040TZS – Produkt firmy Eltrox
– Profil PVC Ideal 8000 – Produkt firmy aluplast
– Nakładkowe Drzwi Aluminiowe DA-90N – Produkt firmy DAKO
– Koncepcja bezpiecznych drzwi wejściowych grupy G-U – Produkt firmy G-U
– Seria klamek drzwiowych antywłamaniowych 52A – Produkt firmy FKS Okucia Okienne i Drzwiowe
– FIBARO Intercom – Produkt firmy Fibar Group

*dane Centrum Analiz BranĹźowych

Dom Bezpieczny
press box