Nagroda dla FERRO w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2012!

W XI edycji konkursu Łazienka – Wybór Roku Firma FERRO otrzymała wyróżnienie w kategorii Akcesoria Łazienkowe za kolekcję Novatorre 2 .

Wyróżniona kolekcja Novatorre 2 wpisuje się w najnowsze trendy współczesnego wzornictwa. Walcowate formy elementów w połączeniu z wyrazistymi kształtami kwadratu i prostokąta, mosiądz pokryty chromem oraz efektowne piaskowane szkło przesądzają o designerskim stylu tych estetycznych akcesoriów. Ta 11-elementowa kolekcja świetnie zaprezentuje się w modnym wnętrzu minimalistycznej łazienki.

Producent obejmuje akcesoria Novatorre 2 aż 15-letnim okresem gwarancji. Wyróżnienie Łazienka – Wybór Roku to doskonała ocena tych funkcjonalnych i dekoracyjnych akcesoriów, które nie bez przyczyny noszą miano biżuterii łazienkowej.

W konkursie organizowanym przez Magazyn Łazienka nagradzane są najlepsze produkty łazienkowe dostępne na polskim rynku. W tym roku 39 producentów i dystrybutorów wyposażenia do łazienek zgłosiło do konkursu 138 produktów w 15 kategoriach. 18-osobowe jury przy ocenie i typowaniu poszczególnych produktów uwzględniało następujące kryteria: walory wzornicze i użytkowe produktu, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.

Gala wręczenia nagród „Łazienka Wybór Roku 2012” odbyła się 2 kwietnia 2012 roku w Businessman Institute w Warszawie.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX){jcomments on}