Najmłodsze „dzieci kwiaty” marki Deante

Nieodłączny atrybut hipisowskiego ruchu, głoszącego wolność, pokój i miłość. Kojarzą się z radością, nadzieją i bezpieczeństwem. Kwiaty mają bogatą symbolikę i niosą ze sobą wiele pozytywnych konotacji. Są także odzwierciedleniem idealnej harmonii i absolutnego piękna. Do tych właśnie wartości odwołuje się firma Deante, tworząc swoje najnowsze serie. Ostatnią propozycją marki jest kolekcja baterii Jaskier.

Nowość w ofercie Deante znakomicie wpisze się w klimat wnętrz zaprojektowanych z finezją i utrzymanych w stylu współczesnym. Bateria została stworzona ze smakiem w oparciu o minimalistyczne podejście. Mimo nowoczesnego designu Jaskier nie sprawia ogólnego wrażenia surowości. Owal wylewki i dźwigni w harmonijny sposób łączy się z cylindrycznie zarysowanym korpusem, dając spójny efekt. Pokolenie „dzieci kwiatów” głosiło hasła, kierujące ludzi ku prostocie. Podobnie nowa linia Deante odchodzi od skomplikowanego wzornictwa. Co także jest ważne, estetyka nie kłóci się tu z funkcjonalnością. Idealnie wyważone proporcje zapewniają komfort użytkowania. Zastosowanie najlepszych technologii, jak mechaniczna regulacja wypływu czy blokada otwarcia gorącej wody, pozwala wspierać proekologiczne działania. Wysoka jakość użytych materiałów, m.in. ceramiczna głowica i chromowane wykończenie, zapewnia trwałość i szczelność produktów całej serii. Dzięki temu objęte zostały aż 7-letnią gwarancją.

W skład kolekcji Jaskier wchodzi pięć baterii: umywalkowa stojąca, umywalkowa z podwyższonym korpusem,  natryskowa, wannowa oraz zlewozmywakowa.

Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)