Tańczy dla mnie… Fred Astaire

Fred Astaire czy może Fred „Aster”? Przez pryzmat gwiazdy kina można spojrzeć na nową kolekcję od Deante. Trzy baterie zlewozmywakowe, pomimo że są z jednej rodziny, jak figury taneczne, różnią się od siebie. A każda z nich przyciąga wzrok innym, ciekawym akcentem. Przy Astrze niemal każdy zechce być jak Ginger Rogers.

Nowe produkty z serii Aster tworzą bardzo zgrany zespół. Każdą z nich cechuje inny wyróżnik, jednak tworzą one spójną całość. Ich cylindryczne bryły ujmują wrażenia ciężkości w urządzanej kuchni. Szczególnie w połączeniu z delikatną, okrągłą dźwignią. Jedna z baterii, z prostokątną wylewką, jest wyposażona w podłączenie do filtra wodnego. Niweluje to konieczność tworzenia nowego otworu w zlewozmywaku, gdy pragniemy mieć stały dostęp do filtrowanej wody. Dwa kolejne modele posiadają wylewkę „U”. Cechą pierwszej z nich jest wyciągana słuchawka, pozwalająca dotrzeć z ujściem wody w odległe miejsca, bądź napełnić niewygodne naczynia lub garnki. Drugi „U-kształtny” model jest baterią podokienną. Oznacza to możliwość zmiany położenia wylewki aż o 90o, co pozwala bez problemu otworzyć do wewnątrz skrzydło okna. A sama bateria wygląda jakby wykonywała skomplikowaną baletową figurę.

Kolekcja Aster to nie tylko wygląd. Perfekcyjne wykonanie i wysokiej jakości materiały sprawiają, że produkty objęto 7-letnim okresem gwarancji.

Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}