Nie czekaj dłużej i weź udział w konkursie „Piękna płytka 2”

Tylko do 15 stycznia można wysyłać zgłoszenia do konkursu „Piękna Płytka 2”, organizowanego przez firmę Ceramika Paradyż. Każdy ma jeszcze szanse wziąć w nim udział i wygrać atrakcyjne nagrody.

Konkurs „Piękna płytka 2” podzielony został na dwie kategorie:

  • OPEN skierowaną do wszystkich zainteresowanych projektowaniem i designem. Oceniane będą tutaj projekty pojedynczej płytki ceramicznej w dowolnym rozmiarze, rodzaju i wzorze.
  • Druga kategoria – PROFESSIONAL skierowana jest do wybranych architektów i projektantów zatrudnionych w biurach architektonicznych. Ich zadaniem jest zaprojektowanie kolekcji płytek ceramicznych: płytki podstawowej, zestawu dekoracji oraz płytki podłogowej do kompletu w odpowiednich formatach.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres konkurs@pieknaplytka.pl do dnia 15 stycznia 2012 r. Należy podać imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz numer telefonu kontaktowego (kategoria OPEN) oraz nazwę biura architektonicznego zatrudniającego uczestnika (kategoria PROFESSIONAL).

Na zwycięzcę kategorii PROFESSIONAL czeka wspaniała dwudniowa wycieczka do Barcelony. Natomiast autor zwycięskiej pracy w kategorii OPEN otrzyma nagrodę rzeczową w postaci nowoczesnego iPada 2.

„Celem konkursu w kategorii OPEN jest wyłonienie osób, które nie będąc profesjonalistami w dziedzinie projektowania odnajdą w sobie chęci i talent do zaprojektowania płytki ceramicznej. Umożliwiamy takim osobom prezentację swoich pomysłów i zdolności. Biorąc udział w konkursie można stworzyć produkt będący odzwierciedleniem indywidualnego charakteru projektanta. Natomiast celem kategorii PROFFESSIONAL jest stworzenie nowatorskiej i oryginalnej kolekcji we współpracy z polskimi projektantami i architektami” – mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Grupy Paradyż.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.paradyz.com

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX ) {jcomments on}