Podaruj małym pacjentom łazienkę!

Finał XX Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Jednak każdy ma nadal szansę pomóc dzieciom. A to za sprawą aukcji „Podaruj małym pacjentom łazienkę!”, która wciąż trwa na portalu Allegro.pl. Zwycięzca licytacji będzie mógł wskazać szpital dziecięcy lub placówkę medyczną z oddziałem dziecięcym, gdzie sponsorzy akcji przekażą materiały do remontu łazienki. 

„Podaruj małym pacjentom łazienkę!” to tytuł aukcji, w którą w ramach tegorocznej akcji WOŚP zaangażowały się wspólnie z firmą Ceramika Paradyż: Sanitec Koło oraz Sopro Polska. Licytacja trwa do 16 stycznia. Firmy uczestniczące w akcji do wskazanej – przez zwycięzcę licytacji – placówki przekażą:

  • 50 m² płytek ceramicznych z kolekcji OXI/OXICER (Ceramika Paradyż),
  • urządzenia sanitarne niezbędne do kompleksowego wyposażenia łazienki (Sanitec Koło),
  • materiały niezbędne do wyłożenia 50m² płytek ceramicznych (Sopro Polska).

Ceramika Paradyż od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku postanowiliśmy podarować chorującym dzieciom kolorową i bezpieczną łazienkę. Przy współpracy z innymi firmami przekażemy materiały do kompleksowego remontu pomieszczenia. Zwycięzca aukcji będzie miał niepowtarzalną okazję wskazania szpitala dziecięcego lub placówki medycznej z oddziałem dziecięcym, do którego przekażemy wszystkie potrzebne materiały. Natomiast cały dochód z licytacji trafi do WOŚP-u – mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Ceramiki Paradyż.

Na tym jednak nie koniec. Ceramika Paradyż przekazała na aukcję Orkiestry również wiele ciekawych usług oraz oryginalnych przedmiotów, w tym płytki ceramiczne podpisane przez znanych sportowców, artystów muzycznych, przedstawicieli świata mody oraz polityki. Dodatkowo w salonach firmowych Ceramiki Paradyż do 15 stycznia odbywają się premiowane zakupy. Z każdego zakupu powyżej 500 zł firma przekaże 1% na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a Klienci otrzymają szklane serduszka.

Chociaż XX Finał WOŚP-u już za nami, my wciąż gramy i dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego uczestnictwa w naszych aukcjach – podsumowuje Iwona Filipczak.  

Aukcje Ceramiki Paradyż na rzecz WOŚP znajdują się pod adresem:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=20774696&p=1&p=0

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX ) {jcomments on}