Nowa inwestycja przy Bartyckiej

SGI Baltis, deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań, apartamentów i biurowców, rozpoczyna nową inwestycję w Warszawie. Przy ulicy Bartyckiej na Mokotowie powstanie kompleks nowoczesnych mieszkań o łącznej powierzchni 16 300 mkw. Szacowana wartość inwestycji wyniesie 60 mln zł. Rozpoczęcie prac planowane jest na czerwiec 2010 roku, a ich zakończenie w ostatnim kwartale 2011 roku.

Przy ul. Bartyckiej w Warszawie powstanie kompleks nowoczesnych mieszkań. Na inwestycję składać się będą dwa pięciokondygnacyjne  budynki. W sumie powstaną 134 mieszkania o powierzchni od 38 mkw do  115 mkw oraz 201 miejsc postojowych zlokalizowanych na podziemnym parkingu. Łączna powierzchnia inwestycji wyniesie 16 300 mkw.

Osiedle zlokalizowane jest w zacisznej dzielnicy, na warszawskim Mokotowie. Zaletą inwestycji jest otoczenie zielonych terenów oraz bliskość ul. Czerniakowskiej, którą w kilkanaście minut można dojechać do centrum miasta. Cechą charakterystyczną budynków będą przestronne tarasy oraz okna o wysokości od 2,25 do 2,35 m w apartamentach na ostatniej kondygnacji. Mieszkania na parterze będą miały natomiast dostęp do ogródków. We wszystkich mieszkaniach zamontowane zostaną antywłamaniowe drzwi, drewniane okna, a na parterze także antywłamaniowe rolety. Na osiedlu zaplanowano też duży teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci i boiskiem do koszykówki oraz portiernię w osobnym budynku. Całe osiedle zostanie wyposażone w profesjonalny system monitoringu

„Kompleks mieszkań przy ul. Bartyckiej został zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnej rodziny, która ceni sobie zarówno bliskość do centrum miasta, jak i otoczenie zieleni. W naszych inwestycjach największy nacisk kładziemy na jakość wykorzystywanych materiałów oraz funkcjonalność budynku. Stąd m.in. dla mieszkańców przewidziano dużą liczbę miejsc parkingowych, aby każda rodzina mogła  bez problemu zaparkować swój samochód, nawet jeśli często dysponuje więcej niż jednym autem” – mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes SGI Baltis

Projekt inwestycji opracowany został przez B’art. Pracownię Architektury, Urbanistyki i Wnętrz Bartłomiej Biełyszew z Warszawy.

SGI Baltis

{jcomments on}