Nowe apartamenty w Krakowie

Spółka Echo Investment rozpoczyna sprzedaż nowoczesnego projektu mieszkaniowego „Dom pod słowikiem” przy ul. Krasickiego w Krakowie.

Inwestycja „Dom pod słowikiem” powstanie w dzielnicy Stare Podgórze. „To doskonała lokalizacja. Spacerem można dojść do centrum w ciągu 25 minut, a pod względem atrakcyjności i „klimatu” rejon ten zyskuje rangę, jaką posiada krakowski Kazimierz.” – mówi Jolanta Półtoranos, kierownik krakowskiego biura sprzedaży Echo Investment.

„Dom pod słowikiem” to kompleks mieszkaniowy składający się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Projekt budynku został wykonany przez architektów z pracowni Maarte z Sopotu.

Architekt Marek Łańcucki, autor projektu uważa, że: „Zespół mieszkaniowy „Dom pod słowikiem” charakteryzuje się przyjazną skalą i ponadczasową, nowoczesną architekturą. Harmonijnie wpisuje się w otoczenie na zasadzie kontynuacji skali pierzejowej zabudowy ulicy. Optymalna orientacja względem nasłonecznienia oraz ekspozycja na walory okolicy zapewnia doskonałe doświetlenie mieszkań światłem naturalnym i ciekawe otwarcia widokowe. Największe z mieszkań, wyposażone w nasłonecznione tarasy zostały umieszczone na najwyższej kondygnacji. Architektura budynków charakteryzuje się dbałością o detal i atrakcyjnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak kamień naturalny czy szkło. Niewątpliwym atutem są duże przeszklenia pomieszczeń usługowych i mieszkalnych. Na komfort zamieszkania wpływa także atrakcyjnie zaprojektowana zieleń i mała architektura.”

W „Domu pod słowikiem” dostępnych jest 78 mieszkań o powierzchni od 38 do 96 mkw., wyposażonych w balkony lub tarasy. Mieszkania na parterze dodatkowo posiadają ogródek. Każdy z budynków ma dwie klatki schodowe z windami i jest w całości dostępny dla osób niepełnosprawnych. Na wewnętrznym dziedzińcu zaplanowano przestrzeń rekreacyjną dla dzieci wyposażoną w miękką nawierzchnię ze specjalnego tworzywa. Pod budynkami znajdzie się jednokondygnacyjny garaż podziemny.

Na parterze, od strony ulic Krasickiego i Orawskiej, powstanie siedem lokali usługowych o powierzchniach od 45 do 115 mkw.
„Funkcjonalne mieszkania, optymalne metraże, wysoki standard wykończenia kompleksu, gwarancja jakości wykonanych prac i marka „Echo”  – to nasza oferta. Jesteśmy przekonani, że udało się nam stworzyć produkt, który w pełni zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców” – dodaje Jolanta Półtoranos.

Cały zespół będzie ogrodzony, nadzorowany i wyposażony w system pełnej kontroli dostępu. Wejście będzie monitorowane z pomieszczenia recepcji.

Ceny mieszkań zaczynają się od około  6 200 zł/mkw. brutto. Koszt miejsca postojowego to ok. 34 000 zł brutto, natomiast cena komórek lokatorskich to ok. 3 200 zł/mkw. brutto.

Realizacja obiektu rozpoczęła się we wrześniu 2010 roku, natomiast planowanym terminem jej zakończenia jest III kwartał 2012.

ECHO INVESTMENT

{jcomments on}