Zamieszkaj z widokiem na Żuławy Wiślane

W gdańskiej inwestycji Dolina Potęgowska renomowanej grupy kapitałowej PBG wybudowana została ostatnia kondygnacja i trwają finalne prace przy wykończeniu elewacji. Aktywnie prowadzona jest także sprzedaż mieszkań, którą na wyłączność inwestor powierzył Agencji Nieruchomości redNet24.

Dolina Potęgowska to nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstające w atrakcyjnej zachodniej części Gdańska. Inwestycja usytuowana jest w malowniczej kotlinie osłoniętej pagórkiem,  niedaleko Jeziora Jasień i licznych terenów zielonych. Z wyższych pięter budynków będzie można podziwiać Żuławy Wiślane. Urozmaicona zielenią, spokojna okolica Doliny Potęgowskiej już dziś przyciąga przyszłych mieszkańców. Lokalizacja osiedla zapewnia nie tylko obcowanie z naturą i ciszę. To również bliskość szkoły, przedszkola i centrum handlowego. Z kolei przebiegająca niedaleko trasa W-Z oraz linie autobusowe zapewnią szybkie i dogodne połączenie z centrum miasta i innymi dzielnicami.

Docelowo na terenie osiedla zaplanowanych zostało siedem czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Osiedle będzie liczyć w sumie 280 mieszkań o powierzchni od 29 do 80 mkw. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby większość mieszkań posiadała atrakcyjną ekspozycję południową lub zachodnią. Obecnie kończą się prace związane z realizacją pierwszego budynku, w którym zaplanowano 72 mieszkania – zakończenie przypadnie na przełom 2010 i 2011 roku.

Jak mówi Magdalena Górzna-Jaromin, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu PBG DOM, przy tworzeniu koncepcji osiedla Dolina Potęgowska bardzo ważny był komfort przyszłych mieszkańców. – Dla wygody lokatorów zadbaliśmy o przestronne tarasy i balkony oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie inwestycji powstanie również urokliwe oczko wodne, podkreślające atrakcyjne ukształtowanie terenu – dodaje.

Wyłączną sprzedaż inwestycji prowadzi redNet24. Katarzyna Tworska pełnomocnik Zarządu Agencji zaprasza wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkań do biura sprzedaży zlokalizowanego przy ulicy Kartuskiej 201 w Gdańsku, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00 oraz do wszystkich oddziałów redNet24 na terenie całego kraju.

redNet 24

{jcomments on}