Nowe biura sprzedaży Wawel Service

Wawel Service oddaje do dyspozycji klientów dwa biura sprzedaży zlokalizowane przy prowadzonych w Krakowie inwestycjach.
Obecnie w Krakowie inwestycje Wawel Service znajdują się na ulicy Pod Fortem, gdzie powstał apartamentowiec z 81 mieszkaniami i 4 penthousami; Halszki 28,  gdzie zostanie wybudowany apartamentowiec na 182 mieszkania oraz siódmy etap na ulicy Borkowskiej, gdzie można będzie nabyć jedno z 230 mieszkań w 3 czterokondygnacyjnych budynkach.

Oprócz biura na ul. Podzamcze, które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, klienci będą mogli udać się w godzinach od 9:00 do 16:00 do biura na ul. Borkowskiej oraz od 8:00 do 19:00 na ul. Halszki.

Nowe biura sprzedaży  Wawel Service

Z racji tego, że ulica Podzamcze, gdzie znajduje się nasze główne biuro, jest obecnie remontowana postanowiliśmy umożliwić naszym klientom zapoznanie się z naszą ofertą w biurach zlokalizowanych się tam gdzie znajdują się nasze inwestycje. Daje to również możliwość obejrzenia konkretnych mieszkań i dopełnienia formalności w jednym miejscu – mówi Bartłomiej Rzepa, Prezes Wawel Service.

Inwestycje dewelopera postają również w Warszawie, Zakopanem i Brzesku. Warto podkreślić, iż zdecydowana większość mieszkań Wawel Service dostępna jest w programie Rodzina na Swoim.

Times Square Public Relations

 

{jcomments on}