- Modernizacja elewacji domu - otwórz się na nowe trendy!
- Pompy ciepła w centrum europejskiej elektryfikacji. AccelerateEU zapowiada czerwcowy Plan Działania
- Branża grzewcza alarmuje: transformacja energetyczna wymaga realizmu i neutralności technologicznej
- Ciepło to komfort, którego nie widać. Termoizolacja domu - decyzja na całe życie
- Wykorzystaj skosy - aranżacja łazienki na poddaszu
Nowe biura sprzedaży Wawel Service
Wawel Service oddaje do dyspozycji klientów dwa biura sprzedaży zlokalizowane przy prowadzonych w Krakowie inwestycjach.
Obecnie w Krakowie inwestycje Wawel Service znajdują się na ulicy Pod Fortem, gdzie powstał apartamentowiec z 81 mieszkaniami i 4 penthousami; Halszki 28, gdzie zostanie wybudowany apartamentowiec na 182 mieszkania oraz siódmy etap na ulicy Borkowskiej, gdzie można będzie nabyć jedno z 230 mieszkań w 3 czterokondygnacyjnych budynkach.
Oprócz biura na ul. Podzamcze, które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, klienci będą mogli udać się w godzinach od 9:00 do 16:00 do biura na ul. Borkowskiej oraz od 8:00 do 19:00 na ul. Halszki.

Z racji tego, że ulica Podzamcze, gdzie znajduje się nasze główne biuro, jest obecnie remontowana postanowiliśmy umożliwić naszym klientom zapoznanie się z naszą ofertą w biurach zlokalizowanych się tam gdzie znajdują się nasze inwestycje. Daje to również możliwość obejrzenia konkretnych mieszkań i dopełnienia formalności w jednym miejscu – mówi Bartłomiej Rzepa, Prezes Wawel Service.
Inwestycje dewelopera postają również w Warszawie, Zakopanem i Brzesku. Warto podkreślić, iż zdecydowana większość mieszkań Wawel Service dostępna jest w programie Rodzina na Swoim.
Times Square Public Relations
{jcomments on}

