Nowe warszawskie inwestycje firmy Dolcan: Aleja Krakowska i Osiedle ZaciszeInwestycja: Al. KRAKOWSKA
Lokalizacja: Warszawa
Ulica: Al. Krakowska 291 Ochota/ Włochy
Termin oddania: 2012-06-30

Projekt zakłada budowę osiedla wielorodzinnego na 350 mieszkań o różnej wysokości od II do XI kondygnacji oraz lokale usługowe w parterze budynków od Al. Krakowskiej i ul. Instalatorów. Mieszkania 1-,2-,3-,4-,5- pokojowe o metrażu od 31,5 do 106 m.kw, z balkonami, loggiami oraz przeszklonymi ogrodami zimowymi.

Budynki będą zgrupowane wokół wspólnego dziedzińca rekreacyjnego, ale otwartego od strony południowej, dzięki temu mieszkania będą słoneczne i dobrze naświetlone. W podziemiach osiedla zaplanowano dwukondygnacyjny parking, pomieszczenia gospodarcze oraz windy. Osiedle będzie dostępne dla osób niepełnosprawnych.
Dobre połączenia komunikacyjne, liczne autobusy oraz stacja PKP Rakowiec ułatwią połączenie z innymi miejscami Warszawy. W pobliżu znajduje się Park Szczęśliwicki, centra handlowe, liczne szkoły i przedszkola.

 


Osiedle: OS. ZACISZE
Lokalizacja: Warszawa Targówek Zacisze
Ulica: ul. Codzienna  
Termin oddania: 2010-06-30 I etapu

Mamy przyjemność zaproponować Państwu naszą prestiżową inwestycję położoną w Warszawie- Zaciszu, przy ulicy Codziennej / Nad Strugą / Krośniewicką w dzielnicy Targówek na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W zielonej spokojnej, willowej okolicy. Planowana linia metra.

Założenie dotyczy budowy  2 oddzielnych  kameralnych osiedli domów jednorodzinnych o pow. od 218m2 do 332 m2, w zabudowie szeregowej z działkami o różnej powierzchni od 230- 600 m2 i są wliczone w cenę domu. Każda posesja jest oddzielnie ogrodzona, jak również całe osiedle ogrodzone i monitorowane.

Każdy dom posiada trzy kondygnacje a na ostatniej znajduje się duży, przestronny, częściowo zadaszony taras. W poziomie parteru znajduje się garaż mieszczący dwa samochody, pom. gospodarcze, obszerny salon, kuchnia, toaleta. Natomiast na piętrze są 4 sypialnie, 2 łazienki, garderoba. Ostatnia kondygnacja może pełnić rolę samodzielnego apartamentu .

Możliwość instalacji kominka i odkurzacza centralnego. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń i idealna lokalizacja czynią to osiedle atrakcyjnym miejscem do spokojnego życia i mieszkania już od czerwca tego roku.
FORMa budynku daje poczucie intymności

Dolcan ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX) 12.03.10

{jcomments on}