Nowe wzory szyb hartowanych w drzwiach marki Classen

Oferta marki Classen została poszerzona o nowe opcje przeszkleń, dostępne w drzwiach z kolekcji Andromeda. Dzięki temu z łatwością dopasujemy skrzydła drzwiowe do wnętrz zaaranżowanych w niemal każdym stylu.

Andromeda z grupy produktowej Modern to modele drzwi z wąskim lub szerokim pasem szklenia. Szyba biegnąca przez całą długość skrzydła drzwiowego znajduje się w jego środkowej albo bocznej części. Dostępne w czterech dekorach – cedr, dąb bielony, makassar oraz zebrano – stanowią więc niebanalne wykończenie mieszkań utrzymanych w stylu zarówno nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym.Więcej możliwości

Dotąd drzwi Andromeda marki Classen dostępne były tylko ze szkłem hartowanym 8 mm typu mleczne. Teraz wybierać możemy z szkleniami w dwóch dodatkowych opcjach: grafitowe-transparentne oraz grafitowe-satynowane (nieprzezroczyste). Oba rodzaje z nadrukiem w kwadraty lub poziome pasy. Geometryczna forma wzorów sprawia, ze drzwi są eleganckie, a przy tym niezwykle oryginalne. To także szansa na wprowadzenie do naszego mieszkania ciekawego akcentu.

– Nowe szyby hartowane dostępne są w sprzedaży, na specjalne zamówienie, od października bieżącego roku. Wprowadzone do oferty nowe formy szklenia dedykowane są między innymi osobom poszukującym nietypowych rozwiązań do swoich domów – mówi Maciej Sporek, Product Manager w firmie Classen-Pol.

Dzięki poszerzeniu oferty marki Classen o dwa nowe wzory szyb hartowanych jeszcze łatwiej będzie nam dobrać odpowiedni model skrzydła drzwiowego do naszej koncepcji aranżacyjnej danego wnętrza. Przejrzysta szyba świetnie sprawdzi się w pokojach dziennych i salonach. Odpowiednio dobrany pod względem szerokości pas szklenia przepuszcza dużą ilość światła. Natomiast szkło satynowe zapewni nam odpowiedni poziom prywatności. Dlatego też ta opcja zdaje się być idealna do mniejszych pomieszczeń, sypialni, czy nawet domowych gabinetów.

Skrzydła drzwiowe Andromeda marki Classen produkowane są w oparciu o zastosowanie nowoczesnej technologii. Konstrukcja drzwi oparta jest na ramiaku z drewna iglastego wypełnionego stabilizującą płytą wiórowo-otworową. Całość pokryta dwustronnie płytą drewnopochodną. Jako okleinę zastosowano Classen Iridium lub laminatem Classen CPL.   Zapewnia to niezwykłą odporności na ścieranie i zadrapania, dając tym samym gwarancję długiego użytkowania.

Ceny dopłat za szkło hartowane bezpieczne o gr. 8 mm:
Szyba hartowana grafitowa transparentna z aplikacją w poziome paski lub kwadraty
modele 1 i 2 cena 73,20 zł brutto
model 3 cena 183,00 zł brutto
Szyba hartowana grafitowa satyna z aplikacją poziome paski lub kwadraty
model 1 i 2 cena 73,20 zł brutto
model 3 cena 183,00 zł brutto

E.C.H.O. Communications / 11 grudnia 2009

 

{jcomments on}