Nowi najemcy Factory Outlet Poznań

Calzedonia/Intimissimi, Dajar Home & Garden, Bergson i 6-zmysł otworzą swoje sklepy w Factory Outlet Poznań w Luboniu. Nowi najemcy zajmą łącznie ponad 600 mkw. powierzchni centrum. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości.

Najwięcej, bo 267 mkw. powierzchni galerii wynajęła włoska firma Calzedonia/Intimissimi.  Dajar Home & Garden, prowadzący sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego oraz mebli ogrodowych, zajmie 189 mkw. Z kolei Bergson, wiodący na rynku producent odzieży i sprzętu turystyczno-sportowego, otworzy sklep o powierzchni 98 mkw. Pozostałe 64 mkw. zostało wynajęte przez 6-zmysł, sklep z bielizną i strojami plażowymi.

Centrum Factory Outlet Poznań położone jest w Luboniu. Na powierzchni blisko 15.000 mkw. znajduje się 120 sklepów. Odzież polskich i zagranicznych marek oferowana jest po cenach do 70 proc. niższych niż w regularnych centrach handlowych.

Inwestorem i deweloperem centrum jest hiszpańska spółka Neinver, która wprowadziła na polski rynek koncepcję centrum wyprzedażowego i jest liderem tego sektora w Polsce.

Cushman & Wakefield

 

{jcomments on}