Nowość! OPAL PLUS – maksimum wygody, minimum ceny

Sanitec KOŁO

Do bogatej już oferty wanien marki KOŁO dołączyły kolejne. Nową kolekcję OPAL PLUS doceni każdy, dla kogo kąpiel jest czymś więcej, niż tylko codzienną toaletą. Ergonomiczne kształty, atrakcyjny design i niezwykle wygodnie wyprofilowane wnętrze prostokątnych wanien OPAL PLUS to tylko niektóre z ich zalet.

Wanna to już nie tylko element wyposażenia łazienki. W wannie, jak nigdzie indziej możemy się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. W otoczeniu wonnych zapachów świec i olejków, otuleni miękką pianką czujemy się jak prawdziwi, oderwani od świata bogowie. Dla zwiększenia doznań płynących z kąpieli ważny jest wybór odpowiedniej wanny, a to często oznacza większy wydatek. Rozwiązaniem jest nowa seria OPAL PLUS marki KOŁO. Przemawiają za nią nie tylko wysoka jakość i trwałość, ale także wyjątkowo atrakcyjna cena.

OPAL PLUSDesign i ergonomia
Funkcjonalna i elegancka wanna to marzenie każdej osoby lubiącej długie wylegiwanie się w ciepłej wodzie z bąbelkami. OPAL PLUS to cztery modele w wymiarach 140×70 cm, 150×70 cm, 160×70 cm i 170×70 cm. Ich ergonomiczny kształt zapewnia najwyższy komfort kąpieli. Głębokie na 42 cm, z wąskimi rantami i o odpowiednim kształcie, charakteryzują się maksymalną objętością w tego typu produktach. Odpowiednio wyprofilowane oparcie pozwala na wygodne ułożenie ciała i oparcie pleców. W takiej wannie nie trudno zapomnieć o problemach codziennego dnia.

– Wanny OPAL PLUS są przede wszystkim niezwykle przestronne i wygodne, co zapewnia bardzo przyjemną kąpiel. Dostępne są w sprzedaży w komplecie z nogami, dzięki czemu ich konstrukcja jest stabilna. Ale to nie wszystko. Są również niezwykle eleganckie. Prosty, klasyczny design sprawia, że świetnie wkomponują się w niemal każdą łazienkę, bez względu na jej wielkość, czy styl w jakim została zaaranżowana – mówi Vitaliy Basko, Product Manager – Wanny i Hydromasaże z Sanitec KOŁO.

Stać Cię na relaks
Decydując się na komfort często musimy liczyć się z dużymi kosztami, jakie są z nim związane. Nowa, składająca się z czterech modeli, seria wanien OPAL PLUS to doskonała cenowo propozycja dla każdego, kto ceni sobie wygodę, jednak nie zawsze może sobie na nią pozwolić. Dostępne w komplecie z wanną nogi, to także rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy dodatkowych kosztów związanych z zakupem niezbędnych i pasujących do niej elementów.

Wykonane z akrylu, a przez to cieplejsze w dotyku – od produkowanych z innych materiałów – wanny prostokątne OPAL PLUS marki KOŁO z łatwością utrzymamy w czystości. To wygodne rozwiązanie dla każdego amatora długich kąpieli. Ponadto funkcjonalne, wygodne, z odpowiednim kątem nachylenia powierzchni pod plecami, a do tego w przystępnych cenach każdemu pozwolą stworzyć wymarzoną łazienkę.

Sanitec Koło - Opal Plus

Wanna prostokątna OPAL PLUS 140×70 cm, cena 426 zł brutto
Wanna prostokątna OPAL PLUS 150×70 cm, cena 439 zł brutto
Wanna prostokątna OPAL PLUS 160×70 cm, cena 464 zł brutto
Wanna prostokątna OPAL PLUS 170×70 cm, cena 497 zł brutto

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

 


Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie
i w Bułgarii.

Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę „Wybór Roku” corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii – przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

{jcomments on}