Noworoczny konkurs kulinarny DeanteDzięki „Noworocznemu konkursowi kulinarnemu”, który Deante zorganizowało wraz z miesięcznikiem „M jak mieszkanie” wszyscy czytelnicy mają szansę pochwalić się swoimi oryginalnymi daniami szerokiemu gronu Internautów na kuchnia.deante.pl , gdzie opublikowane zostaną wszystkie nadesłane przepisy.

To oczywiście nie jedyna nagroda: autorzy wyróżnionych, najbardziej oryginalnych i smacznych przepisów otrzymają jeden ze 115 prezentów ufundowanych przez Deante, a wśród nich 5 ekskluzywnych zestawów zlewozmywaków i baterii tej marki.

Na kulinarne kartki czekamy do 5. stycznia 2011 pod adresem e-mail marketingwnetrza@murator.com.pl. Zachęcamy do upamiętnienia i przesłania nie tylko przepisów, ale i zdjęć sprawdzonych smakołyków i eksperymentów kulinarnych… kto wie może będzie to początek wielkiej kariery, a książki kucharskie naszych laureatów będziemy kupować za rok w prezencie gwiazdkowym naszym najbliższym.

Wszystkich sympatyków gotowania serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Kulinarnym konkursie noworocznym”. Więcej szczegółów o konkursie znajdą Państwo w dostępnym już na rynku styczniowym numerze miesięcznika „M jak mieszkanie”, a rozstrzygnięcie zabawy na łamach numeru marcowego.

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)
{jcomments on}