Osiedle Poezji III – ostatnie lokale do kupienia

W zakończonym w październiku 2009 roku III etapie Osiedla Poezji firmy MT Development sprzedano już większość mieszkań. Bardzo dobra lokalizacja i połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy oraz otoczenie terenów zielonych sprawiły, że wawerska inwestycja MT Development cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Spośród 30 dwu- i trzypokojowych lokali III etapu Osiedla Poezji już większość mieszkań znalazło swoich właścicieli. W aktualnej ofercie sprzedaży jest 10 lokali – 9 dwupokojowych o powierzchni od 45 do 65m² oraz 1 trzypokojowy o powierzchni 74m². Oferowane w stanie deweloperskim mieszkania dostępne są w cenie od 6634 zł do 7490 zł brutto/m². „Mimo kryzysu i stagnacji w branży nieruchomości w ubiegłym roku, zainteresowanie kupujących Poezją III było duże. Obok niewątpliwych atutów inwestycji, takich jak tereny zielone znajdujące się wokół Osiedla oraz dobra komunikacja z centrum miasta, przyczyniły się do tego unikatowa na rynku oferta dla naszych klientów ‘Rok bez rat’ oraz rządowy program ‘Rodzina na swoim’, którego warunki spełnia większość lokali Poezji III”. – mówi Monika Perekitko, Development Director.

III etap Osiedla Poezji to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny, ogrodzony, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę i podziemny garaż. Zlokalizowany jest przy ul. Popradzkiej 13 w Falenicy, w południowej części dzielnicy Wawer. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki ze 152 mieszkaniami, które zrealizowane zostały w ramach dwóch pierwszych etapów inwestycji. Blisko Osiedla znajdują się  sklepy oraz punkty usługowe, a korzystne położenie obok głównych arterii komunikacyjnych, pętli autobusowej, trakcji PKP ze stacją Warszawa-Falenica zapewniają dobre skomunikowanie z centrum Warszawy. Do atutów Osiedla Poezji należy zaliczyć także otoczenie lasów i nadwiślańskich łąk, w które obfitują tereny Falenicy i tej części Wawra. Obszary zielone stanowiące otulinę Mazowieckiego Parku Krajobrazowego doskonale nadają się do codziennej oraz weekendowej rekreacji i aktywnego wypoczynku. Sportowe walory wynikające z lokalizacji Poezji III są szczególnie cenione przez klientów MT Development, wśród których znaczna większość to młode małżeństwa, bardzo często z dziećmi. Mieszkańcy wszystkich etapów inwestycji Poezji podkreślają, że możliwość zamieszkania w cichej, zalesionej okolicy z przewagą niskiej zabudowy, spacerowania z dziećmi po lesie czy chociażby jeżdżenia na rowerze, miała dla nich duże znaczenie przy wyborze odpowiedniego miejsca do życia.

MT Development

{jcomments on}