Paryski szyk mebli FM Gawin

Paryż od setek lat znajduje się w centrum wydarzeń historycznych i politycznych. Uznawany za stolicę mody i kultury europejskiej ceniony jest za własny, niepowtarzalny styl. Podobnie jak najnowsze propozycje FM Gawin – narożnik oraz zestaw mebli PARIS, nie pozwala przejść obok siebie obojętnie.

Bogactwo zabytków i muzeów, charakterystyczna zabudowa urbanistyczna łącząca tradycję z nowoczesnością, a także obecność czołowych domów mody sprawiają, że Paryż jest kolebką twórców nowych trendów w sztuce designu. Paryski styl wyposażenia wnętrz, inspirowany przepychem pałacowych salonów w połączeniu z lekką nutą awangardy, nieustannie zachwyca wyrafinowaną elegancją. Jedną z jego cech charakterystycznych jest pierwszoplanowa obecność solidnie wykonanych mebli, sprawiających wrażenie, jakby towarzyszyły rodzinie od pokoleń.

Paryski szyk mebli FM Gawin

Linia PARIS – nowość Fabryki Mebli Gawin, nawiązuje do tradycji meblarstwa w połączeniu z wyrafinowanym designem. Precyzja wykonania oraz najwyższej klasy materiały obiciowe ze skóry naturalnej i ekologicznej dają niepowtarzalny efekt estetyczny i gwarancję długiego użytkowania. W skład kompletu wchodzą narożnik, sofa dwu – i trzyosobowa oraz fotele.

‘Spécialité de la Maison’ czyli specjalność domu
Reprezentacyjne pomieszczenia lubią obecność wyjątkowych mebli. Przestronny narożnik PARIS prezentuje się doskonale w przestronnych wnętrzach o minimalistycznej aranżacji, wnosząc do nich klasyczne piękno i rozmach. Ozdobne pikowania wraz z dekoracyjnymi przeszyciami siedzisk podkreślają wyjątkowy charakter linii przywodzącej na myśl pałacowy luksus. Delikatnie zaokrąglona linia oparć a także eleganckie, lekko połyskujące obicie ze skóry naturalnej tworzą kompozycję godną dawnych mistrzów rzemiosła meblarskiego. Narożnik PARIS jest niezastąpiony zwłaszcza podczas dużych przyjęć i spotkań. Z jego komfortowych siedzisk skorzysta wielu gości delektujących się wspólną rozmową. Wymiary mebla mogące osiągać nawet 3 metry długości i 2 metry szerokości, gwarantują podwyższony komfort użytkowania. Pełen wyrafinowanej elegancji narożnik nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie, podobnie jak pozostałe meble linii PARIS.

Nutka awangardy do salonu i sypialni

Nie tylko właściciele wielkich salonów mogą cieszyć się paryskim stylem okazałej kolekcji FM Gawin. Narożnik PARIS, w zależności od indywidualnych potrzeb jest dostępny w mniejszych wymiarach, nie tracąc przy tym na swym majestatycznym wyglądzie i doskonale współgrając z eleganckim wnętrzem. Pełne klasy sofy PARIS występują w wersji dwu – oraz trzyosobowej, odpowiedniej także do mniejszych wnętrz. Dla lepszego wsparcia ciała, meble posiadają duże siedziska i zaokrąglone oparcia. Rozkładane sofy PARIS można w każdej chwili przekształcić w komfortowe łóżka a reprezentatywny pokój dzienny w luksusową sypialnię. Dzięki optymalnej konstrukcji stelaża wewnętrznego, sofy PARIS zapewnią każdemu komfortowy sen i zdrowy wypoczynek. Zestaw uzupełniają misternie wykonane fotele, stanowiące dodatkowe oazy wypoczynku.
Jednolity kolorystycznie materiał obiciowy narożnika, sof i foteli pozwalają na dowolne łączenie elementów umeblowania, zgodnie z naszymi preferencjami i funkcją pomieszczenia. Meble linii PARIS – ustawione zarówno pojedynczo, jak i w dowolnych kombinacjach – dodają wnętrzom pałacowego splendoru.

Narożnik systemowy PARIS w obiciu ze skóry ekologicznej: od 3 173 zł brutto
Zestaw PARIS złożony z sofy dwu- i trzy- osobowej i fotela: od 2 905 zł brutto
Zestaw PARIS złożony z sofy dwuosobowej i fotela: od 2 440 zł brutto

Fabryka Mebli Gawin

 

{jcomments on}