PETECKI wyposaża zakłady produkcyjne w maszyny URBAN POLSKA

Grupa Petecki, producent stolarki otworowej z 20-letnim doświadczeniem, konsekwentnie wdraża nowoczesne technologie i rozwiązania produkcyjne. Mając za cel rozwój innowacyjności oraz tworzenie pionierskich rozwiązań w zakresie konstrukcji okien i drzwi, Grupa Petecki postawiła na nowoczesny sprzęt renomowanego dostawcy maszyn i urządzeń – URBAN Polska.

Główny profil działalności firmy URBAN Polska opiera się na sprzedaży maszyn i urządzeń do produkcji stolarki z PVC, aluminium oraz stali. W przeważającej mierze są to technologie partnerów niemieckich, których marka i renoma są od lat znane i cenione na całym świecie.

Grupa Petecki zainwestowała w sześć nowoczesnych linii zgrzewająco-czyszczących dla zakładów produkcyjnych w Łasku, Gostyninie oraz Chrapczewie. Nowe linie zostały wyposażone w specjalistyczne narzędzia do obróbki naroży profili, pozwalające na osiągnięcie najwyższej jakości dostępnej aktualnie na rynku w konwencjonalnych liniach zgrzewająco-czyszczących. Ponadto zakłady produkcyjne wyposażono w produkowane w Żarach frezarki do uszczelek typu DFM-CNC dla profili Veka, Brugmann, Salamander oraz Rehau.

Nowoczesny park maszynowy przyczynić ma się nie tylko do zwiększenia możliwości wytwórczych, ale również pozwolić na wypracowanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie obróbki i wykańczania naroży profili. Zaopatrzenie zakładów produkcyjnych w zindywidualizowane oraz efektywne urządzenia ma być gwarancją wydajnej pracy oraz optymalnej produkcji wysokojakościowych okien.

Podjęciem współpracy z firmą URBAN Polska Grupa Petecki buduje kolejny filar innowacyjności, przekładający się na doskonalenie jakości produktów. Poprzez kreowanie i utrzymywanie najwyższych standardów jakościowych, jakie stają się normą, a nie tylko wartością, Grupa Petecki umacnia postrzeganie swojej marki jako godnego zaufania partnera – tłumaczą przedstawiciele Grupy Petecki.


Zakład produkcyjny w Gostyninie


Zakład produkcyjny w Łasku


Frezarka do uszczelek CNC URBAN POLSKA DFM-200-4

PETECKI.eu (PRESS BOX)