Porta: Klasyka – zawsze w modzie!

Każdy człowiek posiada potrzebę poczucia bezpieczeństwa, szczególnie we własnym domu. Solidne drzwi wejściowe chroniące nasz dom przed nieproszonymi gośćmi stanowią ważną pozycję w ofercie drzwi.

Drzwi zewnętrzne mają być odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego powinny być solidnie wykonane i zapewniać ochronę, ale także pełnić funkcję reprezentacyjną. Sprawując rolę wizytówki domu, tworzą spójną całość ze stylistyką budynku oraz kolorem fasady i okien.

Wśród wielu przykładów aranżacji architektonicznych nieustającym powodzeniem cieszy się styl klasyczny. Do tradycyjnej stonowanej fasady budynku dobieramy klasyczne modele drzwi charakteryzujące się naturalnym odcieniem drewna i prostą formą. Ponadczasowe piękno doskonale współgra z niezliczona ilością projektów architektonicznych.

Przyjrzymy się szerokiej ofercie drzwi zewnętrznych jednego z najpopularniejszych producentów drzwi z rejonu Pomorza. Ponadczasowość i elegancja, a także wysoki standard wykończenia to gwarancja, że produkty Firmy Porta zaspokoją oczekiwania wymagających klientów.

W ofercie drzwi zewnętrznych znajdziemy modele o bogatej kolorystyce i wzornictwie.
Oferta składa się między innymi z grupy drzwi zewnętrznych drewnianych o konstrukcji ramowej. Przedstawiamy Państwu 2 modele klasycznych drzwi: GDYNIA, WROCŁAW.

Drzwi zewnętrzne WROCŁAW

Drzwi zewnętrzne Wrocław oferowanene w pięciu wzorach, dostępne w standardzie z ościeżnicami i progami.


Rama drzwi skrzydła wykonana jest z trójwarstwowej klejonki drewna dębowego. W ramie skrzydła osadzony jest wodoodporny panel termoizolacyjny gładki lub frezowany ozdobnie. W dolnej części skrzydła w drzwiach otwieranych do wewnątrz zamontowany jest okapnik drewniany. Powierzchnia drzwi zabezpieczona jest ekologicznymi lakierami wodnymi przeznaczonymi do stosowania na zewnątrz. Drzwi dostępne w sześciu klasycznych kolorach.

Drzwi zewnętrzne GDYNIA

Drzwi zewnętrzne GDYNIA oferowanene w sześciu wzorach, dostępne w standardzie z ościeżnicami i progami.

Wysoka jakość surowców w połączeniu ze sprawdzoną technologią produkcji – drzwi GDYNIA gwarantują trwałą konstrukcję oraz wysoką jakość wykończenia. Dwa niezależne zamki wielopunktowe klasy „C”, bolce antywyważeniowe oraz szyba z powłoką antyrefleksyjną to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu całej rodziny.
Skrzydło wykonano z drewna sosnowego lub dębowego w technologii ramiaka klejonego warstwowo o okładzinie zewnętrznej litej. W ramiaku osadzono panel frezowany ozdobnie z wypełnieniem termoizolacyjnym. W dolnej części skrzydła w drzwiach otwieranych do wewnątrz zamontowany jest okapnik drewniany.

Drzwi dostępne w szerokiej palecie kolorów:

Na podkreślenie zasługuje fakt, że wszystkie typy drzwi zewnętrznych oferujemy w wersji z przeszkleniem, a w przypadku drzwi GDYNIA dodatkowo prezentujemy bogatą ofertę naświetli bocznych i górnych.

Dyskrecja i prywatność zostają zachowane dzięki zastosowaniu przyciemnionego szkła bezpiecznego z powłoką antyrefleksyjną.

Klasyczne formy chyba nigdy nie wyjdą z mody dlatego szczerze polecamy klasyczne wzory drzwi zewnętrznych.

Więcej przeczytacie Państwo na www.porta.com.pl

PORTA KMI POLAND
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY PORTA (PRESS BOX)

{jcomments on}