Pospaceruj wirtualnie

Od dzisiaj można wybrać się na wirtualny spacer po nowej inwestycji Wawel Service Apartamenty Człuchowska. Materiał zdjęciowy w innowacyjny sposób pokazuje budynek, jego położenie i sąsiedztwo. Aplikacja daje możliwość przybliżania i oddalania wybranych elementów, poruszania się wokół budynku, a także podziwianie widoku z jego dachu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii odwiedzający serwis mają wrażenie realnego znajdowania się w prezentowanym miejscu.

Tradycyjne zdjęcia to dziś zbyt mało, by pokazać potencjał naszych inwestycji. Dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić Apartamenty Człuchowska w bardziej innowacyjny sposób, jakim jest wirtualny spacer. Za pomocą panoramy 360? Internauci mogą bez wychodzenia z domu obejrzeć naszą warszawską inwestycję, jej otoczenie, jak  i pokazowe mieszkanie – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

Apartamenty Człuchowska to nowoczesny i elegancki budynek o ciekawej formie architektonicznej. Położony na warszawskim Bemowie stanie u zbiegu ulic Człuchowska/ Świetlików. Wirtualnego spaceru można zażyć pod adresem http://www.rynekpierwotny.com/i/pokaz/wawel-service-sp-z-oo/apartamenty-czluchowska/

Times Square Public Relations

{jcomments on}