Prosty sposób na stworzenie prywatnego spa na niewielkiej powierzchni

Unowocześnij swój prysznic dzięki GROHE Power&Soul®

Połóż kres nudzie, codziennej rutynie i przekształć swój prysznic w swoje własne spa. System prysznicowy GROHE Power&Soul®    oraz odpowiednio dobrana deszczownica potrafią przekształcić codzienną kąpiel w intymne doświadczenie dobrego samopoczucia. Jeśli lubisz różnorodność i komfort, GROHE Power&Soul® jest wszystkim, czego potrzebujesz w swojej łazience , by cieszyć się nowymi doświadczeniami przyjemności każdego dnia. Czemu mielibyśmy sami sobie tego odmawiać?

Odświeżenie za naciśnięciem przycisku

System prysznicowy GROHE Power&Soul® przekształci każdą łazienkę w prywatne mini spa. Taki system zawiera pasujące do siebie prysznice górne i prysznice ręczne, termostat z przełącznikiem. System ten ma po prostu  wszystko, co jest konieczne do maksymalnego relaksu.
Prysznic można wyregulować tak tak, by dostosować go do pozycji ciała – wtedy strumień będzie pieścił każdą jego część, precyzyjnie rozpylając krople wody.

Przełącznik One-Click Showering jest dogodnie umieszczony na tylnej części prysznica ręcznego lub na boku deszczownicy, co umożliwia szybkie ustawienie preferowanego rodzaju strumienia natrysku – od delikatnie pieszczącego ciało po przyjemnie mocno orzeźwiający. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba kręcić tarczą natrysku lub klikać kilka razy, aby ustawić preferowany rodzaj strumienia. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i czerpać radość z kąpieli, wybierając spośród czterech podstawowych  strumieni, czy też spośród ich siedmiu kombinacji. Twoja kąpiel pod prysznicem będzie aż jedenaście razy bardziej przyjemna i różnorodna!

Nowy strumień Bokoma Spray™ to przełom w technologii strumieni prysznica. Wykorzystując moc wody, osiem dynamicznych dysz tworzą niezwykły efekt oddychania – dysze zamykają się i otwierają raz na sekundę, aby odtwarzać działanie masażu opuszkami palców. Ten strumień jest idealny do masażu głowy i ramion. Dla optymalnego efektu, użyj tego strumienia wraz z prysznicem górnym, wtedy głowa i ciało są w idealnej odległości od dysz prysznica. Pozostałe oryginalne strumienie to delikatny Rain Spray, oraz napowietrzony GROHE Rain O2 Spray, tak jak i witalizujący Jet Spray.

Wybór dla każdej łazienki

System prysznicowy GROHE Power&Soul® oraz prysznic górny są proste w montażu w każdej łazience bez konieczności remontu. Nieważne, czy w łazience dominuje styl klasyczny, czy też styl minimalistyczny, osobny prysznic górny lub kompletny system prysznicowy z termostatem i przełącznikiem  – indywidualność jest atutem i każdy może wybrać prysznic, który pasuje do własnej łazienki według całkowicie własnych  preferencji.

Nie trzeba dodawać, że te systemy prysznicowe posiadają innowacje technologiczne GROHE. GROHE CoolTouch® stanowi doskonałą ochronę przed poparzeniem. Dzięki zastosowaniu technologii GROHE CoolTouch zewnętrzna powierzchnia termostatów nigdy nie przegrzewa się. Przyłącze ciepłej wody w baterii jest całkowicie otoczone przez kanał zimnej wody. Oznacza to, że następuje redukcja transferu ciepła na korpus baterii. Element termostatyczny po stronie ciepłej wody optymalizuje przepływ ciepłej wody w korpusie.

Różnorodne funkcje prysznica dla maksymalnej przyjemności oraz relaksu – oto, co dają systemy prysznicowe oraz prysznice górne GROHE Power&Soul®

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)  {jcomments on}