Soft lofty Woronicza Qbik nowa odsłona w sieci

Ruszyła nowa strona internetowa warszawskich soft loftów Woronicza Qbik. Znajdziemy na niej nie tylko informacje o projekcie, ale także o najnowszych kierunkach w wystroju mieszkań, nowinki ze światowego designu i mody. Specjalny qblog podpowie co jest na topie, jak urządzić niebanalne wnętrze oraz w jakie gadżety powinni zaopatrzyć się wszyscy podążający za trendami. 

Inwestycja Woronicza Qbik to nowość na polskim rynku i propozycja dla osób, które cenią sobie wysmakowane rozwiązania. Powstające w ramach kompleksu mieszkania to soft lofty, czyli mieszkania o charakterze tradycyjnych loftów, ale budowane od podstaw. Projekt łączy w sobie więc niebanalną, industrialną architekturę z wysokim standardem i komfortem oferowanym przez nowoczesne budownictwo.

Firma Ghelamco uruchamiając nową stronę internetową inwestycji chce pokazać klientom jak mogą mieszkać decydując się na inwestycję Woronicza Qbik realizowaną na warszawskim Mokotowie. „Mieszkanie w stylu loftu to zupełnie nowy sposób nie tylko na zagospodarowanie przestrzeni swojego M, ale także na wyrażenie siebie. Stylistyka i wystrój wnętrz w tak nietypowej inwestycji pozwalają mieszkańcom pokazać  swój charakter i indywidualizm” – opowiada Anna Krystecka, Marketing and  PR Manager w Ghelamco Poland.

Internauci znajdą na stronie nie tylko informacje o inwestycji, ale szeroko rozbudowany qblog – a w nim: nowinki ze świata mody, architektury, designu i trendów w aranżacji wnętrz. Qblog jest źródłem inspiracji m.in. dla wszystkich, którzy chcę by ich mieszkanie było niebanalną przestrzenią zaaranżowaną według najnowszych kierunków.

Kompleks Woronicza Qbik powstaje u zbiegu ul. Woronicza i Racjonalizacji. W inwestycji powstanie 350 mieszkań w stylu lofów, w tym 183 dwupoziomowych oraz 167 jednopoziomowych. Deweloper zaplanował lokale o bardzo zróżnicowanym metrażu – od 32 m2 do 206 m2. Inwestycja zostanie oddana do użytku w 2012 roku. Ceny mieszkań zaczynają się na poziomie już od 8.500 zł brutto za m2.

Więcej na:  www.woroniczaqbik.pl

Ghelamco Poland

{jcomments on}