Tombea dla Klientów instytucjonalnych

Tombea to producent mebli, którego marka znana jest już od niemal 20 lat. W swojej ofercie ma zarówno meble tapicerowane, jak i skrzyniowe. Teraz rozszerza swoją działalność kierując ofertę mebli do klientów instytucjonalnych: właścicieli hoteli, pensjonatów, biur, kancelarii.

W ofercie Tombea znajdują się dwie marki Tombea i Bizzarto z bogatą,  interesującą ofertą wzorów mebli – zarówno do wnętrz urządzonych nowocześnie, jak i klasycznie; do miejsc szczególnie eleganckich i do standardowych, do pokoju, lobby czy restauracji.

Duża liczba rodzajów brył sprawia, że meble można dopasować do różnej wielkości pomieszczeń. Tym bardziej, że w ofercie znajdują się także kolekcje mebli modułowych, których poszczególne elementy można dowolnie zestawiać. Daje to pełną swobodę dopasowania ostatecznego kształtu mebli do indywidualnych wymagań oraz wyglądu aranżowanej przestrzeni, narzuconego przez warunki architektoniczne.

Tombea dla Klientów instytucjonalnych

Oprócz gotowych rozwiązań Tombea specjalizuje się również w realizacjach na zamówienie i pod wymiar. Wykonujemy wszystko – od stolika nocnego, poprzez łóżka, po szafy. Możemy kompleksowo wyposażyć każdy pokój w hotelu, pensjonacie, recepcję, salę konferencyjną, lobby, w taki sposób i w takim stylu, jaki sobie Inwestor zażyczy, służąc fachową radą i pomocą naszych stylistów w kwestii urządzania wnętrz. Nasze możliwości, umiejętności i profesjonalizm potwierdza lista zrealizowanych przez nas inwestycji. A wśród miejsc, które wyposażała Tombea są, m.in., Ambasada RP w Kopenhadze, Hotel Poselski Sejmu RP, kilkanaście hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów.

Tombea ma tę przewagę konkurencyjną, że w jej grupie kapitałowej znajduje się spółka Fortom, będąca importerem i dystrybutorem tkanin obiciowych, jak również fabryka tkanin obiciowych i futerkowych – Runotex. Dzięki temu może zaoferować bardzo atrakcyjne wzory, wyjątkowo konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówień.

Oferta Tombea dla Klientów instytucjonalnych

W ofercie znajduje się bardzo duży wybór materiałów obiciowych –kilkadziesiąt wzorów – tkanin, skór naturalnych i ekologicznych, w ogromnej liczbie kolorów. Najmodniejsze w tym sezonie oraz takie, które zawsze będą cieszyły się popularnością. Wiele spośród oferowanych tkanin można użyć nie tylko do obicia mebli, ale również np. na kapy na łóżka, zasłony, poduszki. Dzięki temu zachowana zostanie jednorodna stylistyka wnętrza.

Tombea to także artykuły dekoracyjne, które tworzą ostateczny klimat wnętrz. Są to, m.in., ręcznie wykańczane, aluminiowe misy, wazony i patery; lampy, obrazy, ceramiczne świeczniki i wazony. Właściwie dobrane nadają przytulności lub podkreślają ascetyzm aranżacji. W kilka chwil, zmieniając ustawienie kilku drobiazgów, można odmienić jej charakter. Dodatki dostępne w naszej ofercie są wykonywane specjalnie na nasze zamówienie. Można mieć więc pewność, że są niepowtarzalne.

FMT Tombea

 

{jcomments on}