Triumf jakości w kuchennej codzienności. Gruuuubo zaprojektowany!

O jakości zlewozmywaka ze stali szlachetnej najczęściej decyduje jego grubość. Ma to nie tylko wpływ na dłuższe lata gwarancji, kiedy można dokonać reklamacji produktu, ale również na bezpieczeństwo użytkowania. Wiadomo – im grubszy tym lepszy… I nawet upadek ciężkiego garnka nie grozi mu odkształceniem czy innym widocznym śladem kuchennej katastrofy. Dla tych, którzy szukają zlewu na lata najlepsze okażą się „stalówki” o grubości materiału 0,80 mm. Taki jest nowy Triumf od Kuchinox.

Przeciętne zlewy stalowe dostępne w masowej sprzedaży wykonane są z materiału o grubości 0,50 mm. Te najtańsze potrafią nawet mieć po 0,30-0,40 mm grubości stali. Jeśli nie planujemy więc zakupu zlewu do wynajętej kawalerii studenckiej i zleży nam na trwałości warto zainwestować w nieco droższy, ale zarazem solidniejszy zlew… na lata.

Triumf z grubej stali szlachetnej 0,80 mm to typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat o imponujących wymiarach 86 x 50 cm. Posiada głęboką komorę – 20,5 cm – dzięki której mycie przedmiotów wielkogabarytowych nie sprawia najmniejszego problemu. Jego dodatkowym atutem jest prosty, nowoczesny design, który świetnie sprawdzi się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Zlewozmywak, jak na grubą stal przystało, ma wydłużony okres gwarancji – do 15 lat. Można go kupić w Castoramie.


(fot. Kuchinox) Triumf ma bardzo ciekawy design


(fot. Kuchinox) Zlew Triumf w nowoczesnej aranżacji

Kuchinox PRESS BOX {jcomments on}