Grupa Paradyż i niezła sztuka

Grupa Paradyż od lat z dumą wspiera projekty związane z kulturą i sztuką. W ostatnim czasie firma zaangażowała się w powstanie dwóch niezwykle interesujących projektów muzycznych. Pierwszym z nich jest nowa płyta grupy Smokhin Band, pod tytułem Pierestroika, a drugim – album Zagraj mi muzykancie, który został wydany przez Muzeum Regionalne w Opocznie.


Łódzkie klimaty

Samokhin Band to grupa muzyczna z Łodzi. Została założona w 2003 r. przez Pavla Samokhina, reprezentuje prawdziwy kolaż muzycznych styli. Repertuar zespołu to mieszanka jazzu, funku, ska, rock’n’rolla oraz wschodniego folku, wzmocniona mocnym, rockowym brzmieniem. Trzecia płyta zespołu Samokhin Band, pod tytułem „Pierestroika”, ukazała się w marcu br. Koncert premierowy odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 marca w łódzkim klubie Wytwórnia, o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów nietuzinkowego grania!

Zagraj mi muzykancie

Kolejny projekt, to album zatytułowany Zagraj mi muzykancie. Tradycyjna opoczyńska muzyka ludowa. Płyta wydana została przez Muzeum Regionalne w Opocznie, przy wsparciu Grupy Paradyż. Projekt prezentujący dawną muzykę regionu opoczyńskiego został wyróżniony w prestiżowym konkursie – „Fonogram Źródeł – organizowanym przez Polskie Radio.

Bardzo cieszy nas fakt, że mamy możliwość wspierania tak wartościowych przedsięwzięć kulturalnych, jak „Pierestroika”, czy „Zagraj mi muzykancie”. Grupa Paradyż na co dzień funkcjonuje na terenie województwa łódzkiego, dzięki czemu jesteśmy bardzo blisko związani z tym regionem i jego mieszkańcami. Z tego powodu z dużym entuzjazmem podchodzimy do propozycji wspierania projektów kulturalnych, w których artyści promują m.in. lokalne tradycje muzyczne – mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Grupy Paradyż.

Zapraszamy na www.paradyz.comGrupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 20-stu lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2011” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2012 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX) {jcomments on}