Uwaga nowość

Kompaktowa kuchenka mikrofalowa AMT38BI rzuca się w oczy już od frontu. Wystarczy jedno spojrzenie, aby stwierdzić, że to bardzo praktyczne dzieło sztuki współczesnej. Jego miejsce jest oczywiście w kuchni, ale to kuchnia z ambicjami artystycznymi. Warto poznać bliżej cechy tego urządzenia i zaznajomić się ze wszystkimi możliwościami zamienionymi w praktyczne funkcje.

AMT38BI w kolorze inox intryguje i zachwyca. Najnowszy model wyróżnia się spośród innych wyjątkowym, nowoczesnym wzornictwem, które jest jego wizytówką. Ale to jeszcze nie wszystko, bo on w sobie coś ma i potrafi naprawdę wiele. Dzięki niemu każda kuchnia sporo zyska na estetyce, a ponadto stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna. I to za sprawą sporego, 38-litrowego urządzenia do zabudowy o imponującej całkowitej mocy 3300 W, mocy mikrofal 1100 W i mocy grilla 1500 W. Poziom mocy w nowej kuchence mikrofalowej można ustawić w zależności do tego, jaką potrawę chcemy przygotować oraz ile mamy na to czasu. Do dyspozycji użytkownika jest 5 poziomów. Oprócz maksymalnego, średniego, minimalnego i utrzymania w stanie podgrzania, bardzo przydatna jest funkcja rozmrażania.

Rozmrażanie czasowe w nowej kuchence mikrofalowej Amiki zapobiega rozwojowi niebezpiecznych bakterii i znacznie ułatwia korzystanie z wszystkich możliwości urządzenia. Dzieje się tak dzięki skróceniu czasu rozmrażania w stosunku do sposobów tradycyjnych. Przy rozmrażaniu czasowym to użytkownik podejmuje decyzję i zdaje się na swoją wiedzę oraz doświadczenie kulinarne. Efekt za każdym razem jest natychmiastowy.

AMT38BI posiada sterowanie elektroniczne, którego podstawową zaletą jest możliwość precyzyjnego nastawienia. Dzięki niemu można dokładnie zaprogramować czas pracy kuchenki. Przydatny tutaj na pewno okaże się też zegar elektroniczny 90 min. Funkcja podgrzewania wieloetapowego, w jaką jest wyposażona kuchenka mikrofalowa, umożliwia uruchomienie 3 programów. Potrawa może być przygotowana w trzech przedziałach czasowych przy wykorzystaniu trzech różnych poziomów mocy mikrofal (w tym funkcji rozmrażania).

Na koniec warto wspomnieć o pełnym bezpieczeństwie użytkowania. Kuchenka mikrofalowa posiada blokadę włączenia przez dzieci. Zabezpiecza ona przed przypadkowym uruchomieniem. Załączenie funkcji sygnalizowane jest przez specjalną kontrolkę. Uruchomienie blokady blokuje wszystkie elementy sterowania.

Widać z tego wyraźnie, że AMT38BI robi wrażenie nie tylko na pierwszy rzut oka. Robi je każdego dnia swojej obecności w kuchni. I nie tylko chodzi tu estetykę sprzętu. Co więcej, dobre wrażenie nowa kuchenka mikrofalowa Amiki będzie robiła za każdym razem, gdy zostanie uruchomiona. Ciekawy design i udana konstrukcja idą tu w parze z wyjątkowo udanymi efektami kulinarnymi. Wszystkie funkcje, w jakie została wyposażona nowa kuchenka mikrofalowa do zabudowy, sprawiają, że korzystanie z niej staje się przyjemnością na miarę naszych czasów.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX) {jcomments on}