W prysznicowym królestwie

Podczas urządzania łazienki zwykle pojawia się dylemat: wanna czy kabina prysznicowa? Jedno i drugie ma swoje zalety i do obydwu można zamontować wygodne zestawy, zapewniające wygodę, oszczędność czasu i wody. Najnowsze zestawy natryskowe od Deante są wielofunkcyjne i dostarczają relaksujących doznań.

Floks to znana już klientom firmy Deante seria, w której skład wchodziły do tej pory baterie łazienkowe i kuchenne. Utrzymany w minimalistycznym duchu zestaw natryskowy znakomicie uzupełnia bogatą kolekcję. Zaokrąglone linie słuchawki i stalowego drążka przypadną do gustu tym, którzy preferują nowoczesne, umiarkowane stylistycznie aranżacje. Kolejną nowością jest zestaw prysznicowy Hiacynt, wyróżniający się surową, kubistyczną stylistyką. To propozycja dla osób, które urzeka prostota geometrycznych form. Jedynym elementem, w którym zrezygnowano z kątów prostych, jest okrągła słuchawka.

Oba prezentowane zestawy są wyposażone w trzyfunkcyjne słuchawki. Do wyboru mamy tradycyjny, delikatnie orzeźwiający strumień deszczowy, mocniejszy, pulsujący hydromasaż lub strumień mieszany. Dodatkowo, zestawy posiadają system anti-calc, pozwalający skutecznie i bez trudu pozbyć się osadu ze słuchawki.


Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}