WIŚNIOWSKI ponownie LIDEREM RYNKU STOLARKI

WIŚNIOWSKI piąty raz z rzędu zwyciężył w rankingu wyłaniającym liderów rynku stolarki w Polsce. Firma ponownie została numerem 1 wśród polskich producentów bram garażowych. Wręczenie certyfikatu Lidera Rynku Stolarki 2016 miało miejsce 19 września w Warszawie.

Centrum Analiz Branżowych ponownie ogłosiło ranking liderów branży. Tytuł ten zyskały firmy, które w poprzednim roku kalendarzowym osiągnęły najlepsze wyniki sprzedażowe w swoim sektorze. Zyskały one zatem największe uznanie w oczach inwestorów – swoich klientów. Zestawienie wyników wykonywane jest przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika Forum Branżowe.

Tegoroczne spotkanie to już dziewiąta Gala Liderów Rynku Stolarki. Uroczystość poprzedzona została prezentacją wyników sprzedaży okien i drzwi w I półroczu 2016 roku, a także prognozą dla tej branży na kolejne miesiące. W tegorocznej edycji konkursu nominowanych do nagrody było ponad sto firm. Firma WIŚNIOWSKI została liderem w segmencie bram garażowych. To już piąty raz, kiedy laury wędrują do sądeckiego producenta.

– Jesteśmy firmą o silnych fundamentach. Od ponad 27 lat kreujemy i wyznaczamy trendy. Efektem naszych działań są sukcesy odnoszone na rynku krajowym i międzynarodowym. Już po raz piąty z rzędu zostaliśmy uznani liderem rynku w Polsce, a to olbrzymie wyróżnienie, wyraz zaufania, ale także impuls do dalszej pracy. Nie spoczywamy na laurach i nie zwalniamy tempa – komentuje Katarzyna Świderska – dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl