WIŚNIOWSKI spełnił marzenie o bezpieczeństwie dzieci z Krzydliny Małej

Akcja „Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie” organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesem. Podopieczni Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Wiosna” z Krzydliny Małej (woj. dolnośląskie) mogą już cieszyć się bezpiecznym otoczeniem. W poniedziałek, 14 listopada, na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody.

„Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” to akcja firmy WIŚNIOWSKI, do której zaproszono placówki z całej Polski. Ich wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami przygotowali prace plastyczne i literackie, a także filmy obrazujące, czym dla nich jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich placówka powinna zostać nagrodzona. Wychowankowie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Wiosna” z Krzydliny Małej dzięki swojej kreatywności i wspólnej pracy zostali laureatami nagrody głównej. Za sprawą firmy WIŚNIOWSKI i jej partnera handlowego – Zakładu Produkcji Siatki Ogrodzeniowej z Psar placówka może pochwalić się ogrodzeniem z bramą wjazdową i furtką, a także drzwiami profilowymi.

Laureatów nagrody 14 listopada odwiedzili przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI oraz Zakładu Produkcji Siatki Ogrodzeniowej, by osobiście pogratulować zwycięstwa i dokonać odbioru nagrody. Podopieczni z grupy przedszkolaków, pod opieką sióstr, przygotowali własnoręczne laurki oraz zaprosiły do wspólnej zabawy.

– Chcieliśmy choć w części wpłynąć na poprawę sytuacji dzieci w domach dziecka i wesprzeć ośrodki opiekuńcze w spełnianiu ich najważniejszej misji, jaką jest zapewnienie podopiecznym bezpiecznego dzieciństwa. Bezpieczeństwo to jedna z kluczowych dewiz wpisanych w działalność firmy. Jako największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń codziennie zapewniamy bezpieczeństwo w milionach domów w całej Europie – mówi Krystyna Baran, prezes Zarządu firmy WIŚNIOWSKI. – Dziękujemy naszemu partnerowi handlowemu Zakładowi Produkcji Siatki Ogrodzeniowej z Psar, że nieodpłatnie zamontowali nasze produkty w placówce w Krzydlinie Małej. – dodaje.

Szczególne podziękowania należą się też klientom firmy WIŚNIOWSKI, którzy wzięli udział w akcji i zakupili produkty objęte promocją. – Część dochodu ze sprzedaży produktów promocyjnych została przeznaczona na sfinansowanie nagród w konkursie. Radość dzieci z posiadania bezpiecznego miejsca do życia to więc nasz wspólny sukces. Razem spełniliśmy ich marzenie o bezpieczeństwie – podkreśla Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)