WIŚNIOWSKI w kampanii telewizyjnej

Świadomość potrzeb klienta, dbałość o szczegóły i nowatorskie podejście do produkcji to główny wydźwięk nowej kampanii reklamowej marki WIŚNIOWSKI, która pojawiła się w telewizji. Kampania ma przybliżyć firmę klientom, utrwalić w nich świadomość marki i jej pozycji na rynku.

Od kwietnia w popularnych kanałach telewizyjnych obejrzeć można dwie odsłony reklam marki WIŚNIOWSKI. Są to 30-sekundowy spot oraz billboard sponsorski wyświetlany po określonych programach.

Spoty reklamowe prezentują główne idee, jakimi firma WIŚNIOWSKI kieruje się w produkcji bram, drzwi i ogrodzeń. To przede wszystkim dbałość o detale oraz projektowanie z myślą o użytkownikach. 

– W reklamie kładziemy szczególny nacisk na dopracowanie produktów w każdym szczególe, na jakość i komfort wynikające z wyboru naszej oferty. Ponieważ bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są ukoronowaniem każdej inwestycji – mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Spot reklamowy obejrzeć można również na kanale marki WIŚNIOWSKI w serwisie Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Cfsg4Mt2Ycs

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl