Świąteczne promocje Dolcan

Dolcan wprowadza do swojej oferty specjalne promocje świąteczne. Firma przygotowała dla swoich Klientów specjalne prezenty, rabaty i bony. Z promocji może skorzystać każdy Klient firmy w okresie od 1 do 31 grudnia 2010 roku.

Klienci, którzy sfinalizują w tym okresie zakup nieruchomości, mogą otrzymać od dewelopera jeden z dwudziestu specjalnych kuponów o wartości 20 tys. złotych, które są do zrealizowania w firmowych hurtowniach materiałów wykończeniowych oraz salonie meblowym.

Zainteresowanym Klientom Spółka może opłacać czynsz nawet przez cały 2011 rok. Pozwoli to wygenerować dodatkowe oszczędności, a także zwolnić wybrane rodziny z nieprzyjemnego obowiązku regulowania opłat.

To jednak nie koniec atrakcji, które przygotował Dolcan z okazji Świąt. Na wybranych osiedlach deweloper proponuje 5% wartości danego mieszkania na jego wykończenie. Ponadto, inwestycje Skierniewicka oraz Biruty objęte zostaną 15% zniżką.

Liczymy, że promocje spodobają się naszym Klientom i każdy wybierze najciekawszą dla niego, ofertę. – mówi Renata Wrona, Kierownik działu marketingu i PR Dolcan.

Więcej informacji na temat inwestycji oraz promocji dostępne jest pod adresem http://dolcan.com.pl/ .


Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)

{jcomments on}