Dolcan wybuduje kolejną inwestycję w segmencie mieszkań bezczynszowych

W związku z dużym zainteresowaniem klientów proponowanymi przez Dolcan mieszkaniami bezczynszowymi, stołeczny deweloper ogłosił plany kolejnego projektu opartego o to pionierskie rozwiązanie. Inwestycja zlokalizowana będzie w Markach. Deweloper uzyskał już pozwolenie na budowę. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczęła się także realizacja osiedli Czerwona Jarzębina i Rudy Rydz. Dolcan przewiduje wprowadzenie dwóch kolejnych projektów w 2011 roku.

We wrześniu bieżącego roku firma Dolcan ujawniła szczegóły pierwszych w Polsce inwestycji opartych o ideę mieszkań bezczynszowych. Koncepcja spotkała się na rynku z zaskakującym zainteresowaniem Klientów, zarówno podczas licznych targów, jak i w rozmowach w firmowych biurach sprzedaży. W odpowiedzi, przedstawiciele Spółki podjęli decyzję o dalszym rozwijaniu tej idei i stworzeniu kolejnych takich osiedli.

Mieliśmy świadomość,  że koncepcja mieszkań bezczynszowych może wywołać na rynku spore zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Jak się okazało, zapotrzebowanie na mieszkania, w których  nie trzeba płacić czynszu, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny za metr kwadratowy, jest na polskim rynku bardzo duże – mówi Robert Ziółek, Dyrektor Generalny Dolcan.

We wrześniu  Dolcan rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach czterech nowych projektów pod hasłem „Mieszkaj wygodnie, nie płacąc czynszu”. Osiedle Konik Polny i Kamyk Zielony na Białołęce, Rudy Rydz w Rembertowie oraz Czerwona Jarzębina zlokalizowana na Targówku, charakteryzują się także innymi udogodnieniami, takimi jak: możliwość posiadania własnego kominka w mieszkaniu, ogródek i miejsce parkingowe w cenie lokalu. Dodatkowo, większość tych projektów jest dostępna w programie „Rodzina na Swoim”.

W przyszłym roku planujemy rozpoczęcie 2 nowych inwestycji o takim charakterze w Warszawie – zapowiada Alicja Dolińska, Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy Dolcan. Jeżeli zainteresowanie nimi będzie takie jak w przypadku czterech pierwszych projektów, na pewno na tym nie poprzestaniemy – konkluduje.

Więcej informacji na temat mieszkań bezczynszowych dostępne jest na stronach internetowych:
www.mieszkania-bezczynszowe.pl
www.dolcan.com.pl


Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)
{jcomments on}