Wrażenia dla wszystkich zmysłów

GROHE SPA™ F-digital Deluxe: fascynujące efekty świetlne, ulubiona muzyka i pełen relaks we własnej  kabinie parowej

Nowy asortyment produktów GROHE SPA™ F-digital Deluxe zmienią twoją łazienkę w ekskluzywne prywatne SPA. Czas spędzony w łazience stanie się przeżyciem, które pobudzi wszystkie zamysły, zafascynuje, oczaruje i uwiedzie.  Od końca 2012 r. GROHE bazując na znanym asortymencie pryszniców F-series, teraz oferuje pełną swobodę i elastyczność jeśli chodzi o prysznice w tej klasie.  

Podczas kąpieli pod prysznicem system GROHE SPA™ F-digital Deluxe może zmienić kabinę prysznicową w  niezwykłe miejsce. Otaczać Cię będzie relaksujące światło stymulujące zmysły. Zanurzając się w przyjemnej parze oczyścisz skórę, a wszystko to przy dźwiękach ulubionej muzyki. W ten sposób w dowolnym momencie dnia, możesz znaleźć odprężenie, gdyż w domu czeka na ciebie wytworna oaza relaksu i dobrego samopoczucia.  GROHE SPA™ F-digital Deluxe to synonim radosnego doświadczania w pełni wszystkich uroków życia.  Porannemu odświeżeniu i odprężeniu po całym męczącym dniu towarzyszy teraz niecodzienna satysfakcja komfortu – koncepcja przycisków i dysz bocznych, a do tego różnorodne światło, muzyka i para umożliwiające wiele indywidualnych kombinacji jeśli chodzi o relaks.    

Wolność wyboru

Podobnie jak wszystkie produkty w asortymencie F-Series, które dysponują opcją indywidualnego programowania , również elementy wchodzące w skład zestawu GROHE SPA™ F-digital Deluxe można zestawiać i wybierać zgodnie z osobistymi preferencjami. Stacja dokująca dla Apple iPod touch 4G umieszczona na zewnątrz kabiny to centrum dotykowego sterowania wszystkimi funkcjami. Korzystaj z najnowocześniejszych technologii, które wzbogacają Twój prysznic. Steruj dowolnie każdą  dostępną funkcją, barwą i natężeniem  oświetlenia LED, intensywnością pary oraz muzyką, przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej GROHE SPA™.

Nowy wymiar kąpieli pod prysznicem

Przy profesjonalnym projektowaniu łazienek ważna jest umiejętność zaskakiwania coraz to nowymi, niecodziennymi rozwiązaniami, które w pełni wykorzystają potencjał łazienki oraz nadadzą jej dodatkową wartość.  Dalego też GROHE pracuje nad rozwojem produktów, które nadadzą nową jakość mieszkania i pomogą wyrazić indywidualność.  Wielofunkcyjność, elastyczność w zakresie projektowania i montażu oraz najwyższy komfort oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły to najważniejsze cechy GROHE SPA™ F-digital Deluxe, który w połączeniu z GROHE F-digital lub Grohtherm F gwarantuje wyjątkowe wrażenia na najwyższym poziomie.  W efekcie kąpiel pod prysznicem nabrała teraz zupełnie nowego charakteru – to nowy wymiar wrażeń w łazience.

GROHE SPA™ F-digital Deluxe – przeżyj więcej

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX) {jcomments on}