Wysoka sprzedaż Apartamentów Ligota Park

Wraz z oddaniem do użytku drugiego etapu osiedla Ligota Park, kolejne 84 mieszkania zostały udostępnione mieszkańcom. Z puli oddanych do użytku 232 mieszkań, które wybudowano w ramach pierwszych dwóch etapów, ponad 70% zostało już sprzedane odbiorcom końcowym.

Ligota Park jest zespołem apartamentów o kubaturze liczącej ponad 120 tysięcy metrów sześciennych i całkowitej powierzchni 36268,12 metrów kwadratowych, z czego 25574,24 stanowi powierzchnia użytkowa. Osiedle Ligota Park zostało zrealizowane wg. projektu uznanego w branży architekta – Wojciecha Wojciechowskiego. Powstała w 2007 roku koncepcja uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych na Śląsku.

„Każdy kto chce nabyć mieszkanie w Ligota Park, może skorzystać z jednego z wielu trybów finansowania, w zależności od własnych preferencji i możliwości. Taka dywersyfikacja źródeł dofinansowania została wprowadzona ze względu na szerokie spektrum potencjalnych odbiorców, do których Ligota Park jest skierowana.” – mówi Zbigniew Juroszek, Prezes Zarządu Atal S.A.

Atal S.A. powstała w latach 90tych XX wieku, na długo przed tym jak budownictwo stało się w Polsce jedną z kluczowych gałęzi gospodarki. Atal S.A. zasłynął realizacją wielu udanych inwestycji na terenie największych miast Polski: Krakowa, Katowic, Łodzi i Wrocławia. W skład ukończonych inwestycji wchodzą takie projekty jak: Osiedle Cichy Zaułek oraz Osiedle Morelowe we Wrocławiu, czy też Osiedle Giszowiec w Katowicach.

 Atal S.A. jest deweloperem, który powstał na początku lat 90 dwudziestego wieku. Zrealizował wiele udanych inwestycji na terenie największych miast w Polsce, w tym takie projekty jak: Błękitne Osiedle oraz Osiedle Morelowe we Wrocławiu,  czy też osiedle przy ul. Chrzanowskiego we Wrocławiu. Obecnie realizowane inwestycje to: Zielona Etiuda, Osiedle Mieszczańskie, Osiedle na Księżu Małym, Ville Murano we Wrocławiu, Osiedle Bronowice w Krakowie, Ligota Park w Katowicach oraz Nowe Polesie w Łodzi.

BuzzAir

{jcomments on}