XXI Finał WOŚP – inny niż wszystkie

Już 13 stycznia ulice miast, miasteczek i wsi w całej Polsce wypełnią się wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a czerwień bijąca z nalepianych na kurtki i torby serduszek będzie widoczna z daleka! Tegoroczny Finał jest inny niż dotychczasowe – zebrane pieniądze zostaną podzielone na pomoc noworodkom i seniorom. Jak co roku, w działania związane z WOŚP, zaangażowała się Grupa Paradyż , która na tę okazję uruchomiła specjalne aukcje internetowe .

Razem w szczytnym celu
W tym roku Grupa Paradyż uruchomi ponad 150 aukcji, na których będzie można znaleźć – płytki ceramiczne ze zdjęciem i autografami reprezentacji polskich siatkarzy, 100 czerwonych serduszek z magnesem oraz limitowaną edycję 43 płytek z grafiką tegorocznego Finału WOŚP, oprawionych w ozdobną ramę i eleganckie passe-partout. Ale to nie wszystko. Wśród przygotowanych aukcji jest jedna, dość wyjątkowa. Na płytce ceramicznej umieściliśmy trzy, pokryte złotym szkliwem, szklane serduszka, które zostały ręcznie wykonane i wypalone w piecu ceramicznym. Zainkrustrowane i oprawione w piękną ramę tworzą wyjątkowy, trójwymiarowy obraz. Na rzecz WOŚP przygotowaliśmy 3 unikatowe płytki – dwie będą licytowane w sztabach, a jedna na aukcji na Allegro. Mamy nadzieję, że po raz kolejny, Polacy i ludzie na całym świecie zagrają z nami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Grupy Paradyż. Wszystkie przedmioty zostały wykonane w zakładach Grupy Paradyż , przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, między innymi druku cyfrowego na szkle. Działania na rzecz pomocy innym są w Grupie Paradyż jednym z podstawowych filarów działalności. W 2010 roku firma została nagrodzona prestiżową nagrodą Regional Forbes CSR Awards, która jest przyznawana firmom, stanowiącym wzór do naśladowania dla całego rynku i dbającym o najwyższe standardy odpowiedzialnego biznesu.

Do końca świata i o jeden dzień dłużej
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od 21 lat. W tym roku, zebrane fundusze zostaną przekazane na dwa cele – połowa na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków, połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Z wieloletniej współpracy WOŚP’u z polską służbą zdrowia wynika, że pomoc osobom starszym jest jedną z najbardziej zaniedbanych dziedzin w polskim systemie zdrowia. W Polsce istnieje niewielka, w porównaniu do potrzeb, liczba oddziałów geriatrycznych. Działania Orkiestry mają również na celu zwrócenie uwagi Polaków na problemy osób starszych, których często dotyka zjawisko wykluczenia oraz marginalizacji ich potrzeb. Dla potwierdzenia dobrze wybranego kierunku tegorocznych działań, Fundacja WOŚP przeprowadziła badania, z których wynika, że aż 91% ankietowanych zaakceptowało sposób wydatkowania funduszy zebranych w czasie XXI Finału (badanie przeprowadzone przez Millward Brown SMG/KRC). Zapraszamy do wsparcia tej największej na świecie akcji charytatywnej i do licytowania przedmiotów podarowanych przez Grupę Paradyż!
http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=20774696

Zapraszamy na www.paradyz.comGrupa Paradyż
Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 20-stu lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2011”, „JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO 2012”, oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2011 z diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)