YTONG zaprasza na dzień otwarty w fabryce w Ostrołęce


Z okazji 15-lecia działalności YTONG otwiera swoje fabryki dla gości. W sobotę, 10 kwietnia, fabryka YTONG w Ostrołęce zaprasza na dzień otwarty wszystkich planujących budowę domu, a także tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat budowania.

Odwiedzający fabrykę będą mogli porozmawiać ze specjalistami i skorzystać z indywidualnych konsultacji. Eksperci i praktycy udzielą informacji, jak planować budowę domu, jak policzyć koszty, jak budować energooszczędnie, czy też jak dobrze wybrać projekt i ekipę budowlaną. Goście dnia otwartego będą mogli także wziąć udział w pokazie murowania z bloczków YTONG. W trakcie pokazu specjaliści wyjaśnią, jakie są zasady prawidłowego murowania oraz jak stawiać ściany szybko i dobrze.

Dzień otwarty będzie również okazją, aby na żywo przyjrzeć się, jak produkowane są energooszczędne bloczki YTONG ENERGO. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie www.15YTONG.pl/dniotwarte lub zadzwonić na numer infolinii: 0 801 122 224 / 29 767 03 60.

– Od rozpoczęcia produkcji, aż do dzisiaj, z ostrołęckich bloczków YTONG wybudowano już ponad 31 tys. domów jednorodzinnych. To ogromne zaufanie klientów, którzy zdecydowali się na budowę domów z produktów YTONG. – mówi Monika Mychlewicz, Dyrektor ds. marketingu Xella Polska. Naszą wiedzą i doświadczeniem chcemy podzielić się z przyszłymi inwestorami, którzy tej wiosny rozpoczną budowę swojego domu. Specjalnie dla przyszłych inwestorów na dni otwarte YTONG w Ostrołęce zaprosiliśmy specjalistów – profesjonalistów od domów jednorodzinnych. Zapraszamy do skorzystania z ich porad! – zachęca Monika Mychlewicz.

Zakład w Ostrołęce, wielokrotny laureat konkursów jakości, jest miejscem szczególnym. To właśnie tutaj 15 lat temu zaczęła się historia YTONG w Polsce! To tutaj wyznaczamy nowe standardy w budownictwie! Fabryka w Ostrołęce, jako pierwszy zakład na świecie, przez trzy lata z rzędu (lata 1999-2001) zwyciężała w Europejskim Konkursie Jakości organizowanym dla zakładów betonu komórkowego YTONG. Zgodnie z regulaminem konkursu trzykrotny zwycięzca otrzymuje przechodnie dotąd trofeum na stałe. Po raz pierwszy w historii konkursu taki warunek spełnił zakład YTONG z Ostrołęki. To także właśnie tutaj po raz pierwszy wyprodukowano najcieplejszy w Polsce bloczek z betonu komórkowego – YTONG ENERGO. Dni otwarte 10 kwietnia to jedyna okazja aby poznać tajniki produkcji oraz ludzi, którzy tworzą ten sukces.

Podczas dni otwartych YTONG w Ostrołęce odbędzie się seminarium „Jak dobrze przygotować się do budowy domu”:
10.30 – 11.15 – Planowanie kosztów projektu budowlanego.
Prowadzący: Adam Stępniak, Xella Polska
11.30 – 12.15 – Na co zwracać uwagę przy wyborze gotowego projektu.
Prowadzący: arch. Maciej Matłowski, Biuro Projektów MTM STYL
12.30 – 13.15 – Jak dobrze wybrać ekipę budowlaną.
Prowadzący: Adam Łazowski, Logic Usługi Murarskie

Aby poznać więcej szczegółów dotyczących dnia otwartego w fabryce YTONG w Ostrołęce odwiedź stronę www.15latYTONG.pl/dniotwarte . Serdecznie zapraszamy!


Zakład YTONG w Ostrołęce z lotu ptaka


Produkcja bloczków YTONG w Ostrołęce    


Produkcja bloczków YTONG w Ostrołęce    


Produkcja bloczków YTONG w Ostrołęce    

 


 Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 11 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.xella.pl , www.budowane.pl , www.miastonoca.budowane.pl , http://www.termodom.pl/termodompasywny/ , http://sklep.xella.pl , www.inspiracje.budowane.pl oraz na blogach: http://blog.xella.pl/budujemy , www.ZdrowaBudowa.pl .

Xella Polska
Więcej informacji z firmy Xella Polska ( PRESS BOX)
{jcomments on}