Magnolia rozkwita na wiosnę

Kwiaty są główną ozdobą Magnolii, które rozwijają się właśnie wiosną. Delikatne zielone listki i rozkwitające pączki zachwycą z pewnością pierwszych mieszkańców tego ekskluzywnego  osiedla. Według planów I etap inwestycji zostanie oddany do użytku już w maju br.

Osiedle Magnolia w Lesznowoli, które właśnie „rozkwita”, to koncepcja nowego stylu życia – projekt 33 domów o modernistycznej bryle, które charakteryzuje nowatorski oraz funkcjonalny design, jak i wysokie przeszklenia, niespotykane dotąd na naszym rynku.

Wiosna to najlepszy czas na zakup wymarzonego domu. Niewątpliwie osoby, które nabywają nieruchomości luksusowe większą uwagę zwracają na architekturę, nowoczesne rozwiązania poprawiające funkcjonalność domu, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, jak również szereg rozwiązań proekologicznych – twierdzi Marcin Gutaj, prezes zarządu Magnolia Polska. Niemniej za nowy trend na rynku nieruchomości można uznać pojawienie się w większej ilości domów już gotowych do wprowadzenia, a wiosna zdecydowanie sprzyja wyborowi wymarzonej inwestycji.

Z pewnością ważna jest lokalizacja i okoliczna infrastruktura, dzięki której łatwiej i przyjemniej żyje się w danym miejscu. Na terenie samego osiedla powstaną dostępne dla wszystkich mieszkańców ogrody, edukacyjny plac zabaw dla dzieci oraz budynek usługowy wraz ze sklepem i kawiarnią – a wszystko w otoczeniu krzewów i drzew, zaprojektowanym w najdrobniejszych szczegółach przez architektów zieleni.

Inwestycja położona jest w Lesznowoli, zaledwie 20 km od centrum Warszawy oraz 6 km od pobliskiego Piaseczna. To spokojna i cicha okolica, zapewniająca kontakt z naturą. W I etapie inwestycji powstanie 9 domów.

Magnolia Polska

{jcomments on}