Zielony Zakątek w Krakowie

Gama –M Sp. z o.o. rozpoczęła budowę swojej nowej inwestycji w Krakowie – Zielony Zakątek. Inwestycja ta będzie składać się z dwóch bliźniaczych 34-mieszkaniowych budynków. Klienci mają wybór mieszkań 1,2 i 3 pokojowych w zakresie powierzchni od 36,74 m 2 do 72,42 m2. Każdy z budynków będzie miał jedną klatkę schodową z szybem windowym obsługującym również podziemną halę garażową z miejscami postojowymi.

Inwestycja jest ulokowana w obszarze północno-krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Kurzei. Działka inwestycji przylega bezpośrednio do terenu powstającego parku „Sudół Dominikański”. Projekt Zielony Zakątek będzie wyposażony w elementy podwyższające standard takie jak: uszlachetniające elewacje drewniane elementy zdobnicze, drewniane okna i inne. Mieszkania będą posiadały zarówno osobne kuchnie jaki i aneksy kuchenne z możliwością wydzielenia do osobnych kuchni (każdy aneks kuchenny ma własne okno). Wszystkie lokale będą spełniać podwyższone standardy dźwiękoszczelności poprzez zastosowanie specjalnych materiałów izolacyjnych w stropach i ścianach. Działkę od północy otacza naturalny starodrzew, a ulica Kurzei, w miejscu gdzie będą stać budynki, kończy swój bieg, co zdecydowanie wpływa korzystnie na ciszę w rejonie inwestycji. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrą komunikację tego obszaru z resztą miasta – opiera się ona na 20 liniach autobusowych.

Spółka Gama – M sp. z o.o. powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych firm działających na krakowskim rynku budowlanym. Pierwszym obszarem działalności firmy były ocieplenia oraz elewacje budynków. W 2004 spółka roku podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej działalności o sektor deweloperski. Udanym debiutem deweloperskim była inwestycja Duża Góra w krakowskim Bieżanowie. Kolejna inwestycją spółki są Apartamenty Reduta, których termin oddania przypada na kwiecień przyszłego roku. Spółka sukcesywnie rozwija się w kierunku budownictwa mieszkaniowego, przygotowując kolejne inwestycje na terenie Krakowa, w tym projekt mieszkaniowy obejmujący 150 mieszkań.

Gama –M Sp. z o.o.
{jcomments on}