Zmysł klasyczny – SENSO FM Gawin

Pomieszczenia wielofunkcyjne należy aranżować z rozmysłem. Ważne są tutaj takie kwestie jak geometria wnętrza, jego kolorystyka, forma mebli oraz ich funkcjonalność. Zestaw SENSO FM Gawin został stworzony z wyczuciem klasycznego porządku, jaki powinien panować w każdym dobrze zaprojektowanym salonie.

Pokoje dzienne, spełniające jednocześnie funkcję jadalni i bawialni nie lubią aranżacyjnego chaosu i przesady. Każdy element umeblowania powinien mieć tu swoje miejsce, nie ograniczając wygody korzystania z pozostałych części użytkowych przestrzeni. Najlepiej, aby meble w tak zaplanowanym pomieszczeniu wyrażały jeden, bezpretensjonalny, klasyczny styl. Zestaw SENSO o ramkowych frontach pozwala na zrealizowanie dowolnej wizji aranżacyjnej, wnosząc do pokoju dziennego wrażenie uporządkowania i harmonii.Klasyczny porządek

Zestaw SENSO tworzy estetyczną i funkcjonalną konstrukcję, zajmującą stosunkowo niewiele miejsca. Daje efekt spójnej, nierozdzielnej całości wyprofilowanej geometrycznymi wykończeniami. Staranne wykończenie frontów ramkowych w kolorze wenge wywołuje wrażenie litego drewna. SENSO umożliwia samodzielne stworzenie ciekawych aranżacji pokojowych w zestawieniu z meblami tapicerowanymi, stołami i krzesłami. Tajemniczo wyglądający dekor wenge nadaje zestawowi klasyczny, solidny wygląd. Zaprezentuje się on efektownie w zestawieniu z jasną podłogą i pastelowymi ścianami oraz będzie harmonijnie współgrać z obiciami meblowymi i zasłonami w głębokich, ciemnych odcieniach tworząc nastrój przytulnego wnętrza skrywającego zagadkę.

Dużo miejsca w małym zestawie
Złożony z zaledwie pięciu elementów zestaw SENSO pomieści wszystkie potrzebne w pokoju wielofunkcyjnym drobiazgi. Pojemna szafa oraz szafka z szufladami to doskonałe miejsce pod niewielką garderobę. Wysoka trójdzielna witryna zapewnia przestrzeń na osobiste drobiazgi – te, które chcemy ukryć jak również te zasługujące na wyeksponowanie. Przeszklone drzwiczki zewnętrznego modułu ujawnią wnętrze wypełnione starymi fotografiami lub oryginalnymi drobiazgami, które nawet wieczorem będą doskonale widoczne, dzięki zainstalowanemu w meblu oświetleniu. Na podwójnej półce, zawieszonej nad szafką RTV można położyć ulubione książki, które będą zawsze pod ręką. W ofercie występuje także komoda dwudzielna z szufladami i drzwiczkami.

Meblościanka SENSO: 1665 zł brutto
Komoda 100: 510 zł brutto

Więcej informacji na temat produktów Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresem www.gawin.pl.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

 

{jcomments on}