Zorba – powiew nowoczesności w Twojej kuchni

Innowacyjne rozwiązania i nowoczesne wzornictwo to nie jedyne czynniki, które decydują o wyborze produktów do kuchni. Warto zwrócić uwagę na materiał, łączący piękno i funkcjonalność. Dla klientów, poszukujących wysokiej jakości zlewozmywaków marka Deante przygotowała nowe modele, uzupełniające kolekcję Zorba

O zaletach granitowych zlewozmywaków można powiedzieć niemało. Użyty surowiec sprawia, że sprzęt nie tylko wygląda pięknie, ale jest też odporny na uderzenia, zadrapania i wysoką temperaturę, a nawet zabrudzenia i przebarwienia. Nowości w kolekcji Zorba są dedykowane właścicielom niewielkich, kuchennych pomieszczeń. W ich skład wchodzą: zlewozmywak 1-komorowy bez ociekacza oraz 1-komorowy z krótkim ociekaczem. Nieskomplikowane wzornictwo i prostokątne kształty przypadną do gustu zwolennikom nowoczesnych aranżacji. Do wyboru mamy dwa kolory: ciepły, piaskowy ożywi i rozświetli kuchenne wnętrze, zaś chłodniejszy, grafitowy nada mu elegancji i szyku. Nowe produkty zostały objęte aż 10-letnią gwarancją.

Aby trwałość i komfort użytkowania były jeszcze większe, Deante oferuje specjalne preparaty czyszczące i pielęgnujące, stworzone z myślą o zlewozmywakach granitowych. Za pomocą pasty do czyszczenia usuniemy brud, kamień i osad, a także delikatnie wypolerujemy powierzchnię. Z kolei preparat do impregnacji stworzy ochronną powłokę, która ułatwi spływanie wody oraz zredukuje osadzanie się brudu i powstawanie zacieków.


Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}