Złoty Medal MUREXPO 2014 dla Doppio VerdeLine!

Podczas tegorocznych Ogólnopolskich Targów Budowlanych MUREXPO 2014 w Konkursie o Złoty Medal MUREXPO 2014, główną nagrodę – Złoty Medal MUREXPO 2014 – przyznano firmie FERRO za natrysk prysznicowy Doppio VerdeLine!

Natrysk Doppio VerdeLine, dzięki swej unikatowej konstrukcji, gwarantuje 50% oszczędność zużycia wody – przez rączkę prysznicową przepływa jedynie 6,2 l wody na minutę, podczas gdy tradycyjny prysznic zużywa jej 12l lub więcej. Dzieje się tak z powodu silnego dotlenienia wody. Przez otwór w rączce zasysane jest powietrze, które mieszając się z wodą ogranicza jej zużycie jednocześnie zwiększając objętość strumienia, tym samym utrzymując wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo, trzyfunkcyjna rączka natrysku posiada funkcję ECO, która ogranicza wypływ wody do 1,5 l na minutę. Z rączki natrysku, w łatwy sposób, dzięki systemowi easy clean, można usunąć osad wapienny – wystarczy przetrzeć wewnętrzną stronę rączki palcem. Doppio VerdeLine zaopatrzono również w praktyczną mydelniczkę. Dla osób wymieniających natrysk na nowy, użyteczną funkcją będzie regulowany rozstaw mocowań do ściany. Dzięki niemu, możemy wykorzystać istniejące w ścianie otwory, bez konieczności wiercenia nowych w płytkach ceramicznych. Ten atrakcyjny natrysk o klasycznym wzornictwie, delikatnie zaokrąglonej formie i nowoczesnych, praktycznych rozwiązaniach jest świetną propozycją zarówno dla małych jak większych łazienek.

Przedmiotem Konkursu o Złoty Medal MUREXPO 2014 była ocena wyrobów i technologii prezentowanych w ramach Targów. Jury w uzasadnieniu swojej decyzji doceniło walory ekologiczne natrysku Doppio VerdeLine – produktu oszczędzającego zużycie wody, fakt, iż został on bardzo dobrze przebadany i opisany, a także rozwiązania funkcjonalno-estetyczne.

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2014 oraz Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE 2014 odbyły się w dniach 25-27 kwietnia 2014 roku na warszawskim Torwarze. Jest to największa wystawiennicza impreza budowlana Mazowsza. Na targach zaprezentowało się około 150 wystawców. Imprezę odwiedziło 3891 zwiedzających.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX){jcomments on}