70 proc. mieszkań sprzedanych w River House

Ostatni kwartał w spółce Mermaid Properties, która w ubiegłym roku sfinalizowała budowę kompleksu mieszkaniowego River House, okazał się najlepszym okresem. Firma sprzedała już 70 proc. mieszkań.

W III kwartale tego roku zostało sprzedanych o ponad połowę więcej mieszkań w River House niż w analogicznym okresie roku 2009. Rekordowym wynikiem cieszyły się miesiące wakacyjne, w których ocenia się, że sprzedaż zwykle spada.

Obecnie największą uwagę przyciągają mieszkania gotowe do wprowadzenia – te kupowane jeszcze parę lat temu na etapie tzw. dziury w ziemi lub w trakcie budowy nie są już tak popularne. Stąd też odnotowaliśmy zwiększony popyt na mieszkania w River House. – twierdzi  Łukasz Dołęga, wiceprezes zarządu Mermaid Properties. Teraz przed zakupem wymarzonego własnego M mamy szansę dokładnie go obejrzeć i sprawdzić na co wydamy pieniądze. Warto dobrze się rozejrzeć, bo na rynku pojawiają się lokale, w których można zamieszkać od zaraz. – dodaje Łukasz Dołęga.

River House to trzy kameralne czterokondygnacyjne budynki, składające się z 94 mieszkań o metrażu od 41 do 120 mkw. Z osiedla na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej wystarczy zaledwie kilkanaście minut, by znaleźć się w centrum Warszawy. Bliskość miasta nie oznacza w tym przypadku braku terenów zielonych. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się Łazienki Królewskie, Stawy Łazienkowskie, Park Morskie Oko oraz rezerwat przyrody Jeziorko Czerniakowskie.

Mermaid Properties

{jcomments on}