Generator ulotek

Program jest niezbędnikiem każdego partnera handlowego Deante.
Z przyjemnością przedstawiamy Generator Ulotek: http://deante.pl/gu – aplikację do tworzenia ulotek i ofert handlowych.

Do czego służy Generator Ulotek ?
Dołożyliśmy wszelkich starań aby program był intuicyjny i pomocny w codziennej pracy, w której praktycznie każdy styka się z problemem przygotowania oferty. Żmudne i czasochłonne wklejanie zdjęć, przeliczanie rabatów i uzupełnianie tabel cenami. Te wszystkie operacje od teraz mogą być wykonane błyskawicznie przy zdumiewająco dobrym efekcie wizualnym, który zwykle przy ofertach tworzonych w Excelu jest zaniedbany. Mamy nadzieję że nasza aplikacja, podobnie jak inne dostępne onLine, będzie użytkowana w sposób równie intensywny, do czego zapraszamy.

Jak działa Generator Ulotek ?

Generator działa podobnie jak sklep Internetowy. Wybrane produkty należy dodać do schowka (koszyka), ustalić parametry wyświetlania i wybrać opcję „Ulotka PDF”. Wyświetloną ulotkę można zapisać na dysk lub wydrukować.

Kto może korzystać z Generatora Ulotek ?

Z programu korzystać może każdy Internauta. Niemniej zalogowani użytkownicy mają większe możliwości konfiguracyjne ulotki. Wszyscy, którzy już posiadają dowolne konto w witrynie Deante (np. dystrybutorzy lub architekci) nie muszą rejestrować się ponownie.

Jakie szczególne możliwości posiada Generator Ulotek ?
Generator umożliwia przeglądanie oferty za pomocą:

* drzewa produktów według serii – (jak na stronie deante.pl),
* drzewa produktów według własności produktów – (np. wszystkie zlewozmywaki do szafek 45cm),
* wyszukiwarki nazw i kodów.

Dla wprowadzonych do ulotki produktów każdy dystrybutor ma możliwość wprowadzenia ceny sprzedaży na zasadzie rabatu kaskadowego lub wartości zdefiniowanej samodzielnie. Do tego wygenerowana ulotka może prezentować produkty grupowo – np. wszystkie w danej serii lub indywidualnie – jeden produkt na stronie.

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)
{jcomments on}