Last Minute dla projektantów i architektów

To już ostatni dzwonek dla wszystkich architektów i projektantów wnętrz, którzy chcą wziąć udział w konkursie „Łazienka w dobrym stylu”. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez firmę Deante.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przygotowanie koncepcji łazienki, która będzie funkcjonalna, ergonomiczna, ale przy tym także stylowa i przyjazna dla każdego domownika. W swoim projekcie należy wykorzystać produkty firmy Deante. Szczegółową specyfikację prac oraz zasady uczestnictwa zamieszczono w regulaminie dostępnym na stronie www.deante.pl.

W rywalizacji mogą wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły. Przygotować można nieograniczoną liczbę prac. Projekty zgłasza się do konkursu poprzez stronę www.architekt.deante.pl. Rejestracja w serwisie pozwala także na dostęp do szeregu materiałów pomocnych przy projektowaniu, m.in. modeli 3D produktów Deante.

Konkurs „Łazienka w dobrym stylu” ruszył w maju tego roku i potrwa do końca sierpnia. Przesłane prace zostaną ocenione przez 10-osobowe jury, w skład którego wejdą: przedstawiciele firmy Deante, Procad S.A. oraz patronów medialnych konkursu. Pod uwagę wezmą nie tylko pomysłowość i stylizację, ale również jakość przygotowanych renderów 2D. Dodatkowe punkty zdobyć będzie można za wykorzystanie nowości produktowych Deante. Docenione zostaną także elementy wskazujące na możliwość użytkowania łazienki przez wiele osób. Wyniki poznamy 15. września za pośrednictwem strony www.deante.pl.

Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają pakiety bardzo atrakcyjnych nagród, m.in. finansowe – odpowiednio 5000zł, 3000zł i 1000zł oraz  produkty firmy Deante, a także niespodzianki od partnerów konkursu.

„Łazienka w dobrym stylu” to druga edycja konkursu organizowanego przez firmę Deante dla projektantów i architektów. Pierwsza odsłona akcji, która dotyczyła aranżacji kuchni, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – jury wybrało zwycięzców z ponad 100 zgłoszonych projektów. Wybrane prace konkursowe zobaczyć można na stronie www.architekt.deante.pl .  Deante
jest producentem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Oprócz wiodącej marki DEANTE, firma posiada w swoim portfolio produkty Fliger oraz Neo. Deante oferuje m.in.: baterie kuchenne i łazienkowe, zlewozmywaki stalowe, granitowe i ceramiczne, zestawy, panele i kabiny natryskowe oraz ceramikę łazienkową.
Producent od 20 lat cieszy się zaufaniem klientów i partnerów, czego dowodem są liczne nagrody, wyróżnienia i tytuły. Firma rozpoczyna promowanie filozofii PROECO Deante, skupiającej się na oszczędzaniu wody, m.in. poprzez wprowadzanie specjalnych produktów i organizację akcji promujących pro-ekologiczny styl życia.

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)
{jcomments on}