Klasyczny Twin – nowy wzór bram Euro i Top firmy Normstahl

Nowe przetłoczenia Twin dla bram Euro i Top łączą w sobie uniwersalność z klasyką. Będą się doskonale komponować z każdym domem, bez względu na jego styl. Odkryty przez konstruktorów firmy Normstahl klucz do elegancji kryje się w subtelnym uroku drewnianych dekorów i fantazyjności naturalnych – pionowych bądź poziomych – linii.

Nowy rok firma Normstahl rozpoczęła od wprowadzenia na polski rynek wielu nowości rozszerzających i tak już bogatą ofertę. Pośród niepowtarzalnych dekorów oraz motywów dających użytkownikom nowe możliwości eksperymentowania zarówno z kolorem, jak i formą bramy, znalazły się również nowe przetłoczenia typu Twin, które firma Normstahl oferuje dla bram segmentowych Euro oraz Top.

Naturalny urok drewna
Regularne, dynamicznie poprowadzone, pojedyncze linie nowych przetłoczeń emanują harmonią, przywodząc na myśl naturalną konstrukcję i szlachetność drewna. Dzięki temu brama wygląda jak stworzona z wąskich desek. Łącząc powstały w ten sposób wzór z dekorami imitującymi drewnianą powierzchnię, nowe bramy Normstahl uzyskują delikatny i ciepły wygląd, zachowując jednocześnie wszystkie parametry fizyczne, z których od lat słyną produkty firmy Normstahl.

Cienkie linie na cichej i ciepłej bramie
Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli z serii Euro, dwuścienne panele Eurotwin wykonane zostały z ocynkowanej blachy stalowej wypełnionej bezfreonową pianką poliuretanową o grubości 40 mm. Dzięki temu uzyskano doskonały efekt izolacyjny, pozwalający ograniczyć wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem garażu a jego otoczeniem. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest usztywnienie poszczególnych paneli, dzięki czemu charakteryzują się one wyższą stabilnością. Panele pokryte są podwójną warstwą lakieru piecowego. Pozwoli to uniknąć zarysowań lub odprysków i gwarantuje, że brama Normstahl będzie cieszyć nas swoim unikalnym wyglądem przez długie lata.

Toptwin – izolacja górą
Podobnie jak bramy segmentowe górne Eurotwin, bramy segmentowe boczne Toptwin również charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi. Stalowe powłoki tych dwuściennych paneli typu sandwich kryją warstwę poliuretanowej pianki, znakomicie tłumiącej dochodzące z zewnątrz hałasy oraz dbającej, by w zimie nasz garaż nie uległ nadmiernemu wyziębieniu.
Dodatkowym potwierdzeniem najwyższej jakości obu typów bram jest dziesięcioletnia gwarancja, jaką firma Normstahl udziela na te produkty.

Przetłoczenia Twin na bramach Top i Euro to detale o niezwykłej mocy. Wzbogacają powierzchnię drzwi do garażu, nadając tradycyjnej fakturze głębi i fantazji pochodzącej od samej natury. Modele Toptwin i Eurotwin dostępne są we wszystkich standardowych kolorach, również na życzenie we wszystkich dekorach i kolorach specjalnych.

Brama sekcyjna górna Normstahl Eurotwin, wymiary 2250×1875 mm, cena od 3172 PLN netto
Brama sekcyjna boczna Normstahl Toptwin, wymiary 2250×2000 mm, cena od 3853 PLN netto
Producent: Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.pl

Normstahl

 

{jcomments on}