Poleczki Business Park po raz kolejny na MIPIM

W dniach 16-19 marca w Pałacu Festiwalowym w Cannes, jak co roku, odbędą się Międzynarodowe Targi Nieruchomości MIPIM. Wśród polskich projektów zostanie zaprezentowany największy park biznesu w Polsce – Poleczki Business Park.

Targi MIPIM mają renomę najbardziej prestiżowego forum rynku nieruchomości w całej Europie. Tegoroczna, 21. edycja imprezy, będzie wyjątkowa – w ramach Roku Polskiego nasz kraj został gościem honorowym targów. Polska została wyróżniona tytułem przede wszystkim ze względu na wyjątkowe na obszarze Europy sukcesy w gospodarce. W związku z tym, główne panele dyskusyjne, liczne spotkania, konferencje oraz seminaria  zostaną poświęcone tematyce możliwości inwestowania w Polsce.

W ubiegłorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 17 tys. gości z 80 krajów oraz ponad 1,8 tys. wystawców, w tym inwestorzy, deweloperzy, doradcy ds. nieruchomości, agenci oraz przedstawiciele samorządów miast, regionów i krajów. Warszawę po raz kolejny będzie reprezentować Prezydent Miasta Hanna Gronkiewicz- Waltz.

Poleczki Business Park to projekt realizowany przez UBM Realitaetenentwicklung AG oraz CA Immo International przy ulicy Poleczki, w pobliżu warszawskiego portu lotniczego Okęcie. Inwestycja, na którą składać się będzie szeregu budynków biurowych, hotel, zaplecze logistyczne oraz wolnostojący budynek parkingowy, jest realizowana etapami. Pierwsza faza zostanie oddana do użytku już w pierwszej połowie br. Będą to dwa budynki oferujące łącznie 38 tys. m. kw. powierzchni biurowej i 7 tys. m.kw. powierzchni usługowej. W Poleczki Business Park miała miejsce największa transakcja najmu ubiegłego roku – Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa podpisała umowę na wynajem 16, 5 tys. m. kw. powierzchni biurowej. Obecnie wynajętych jest już 70% pierwszej fazy. W związku z tak dynamiczną komercjalizacją budynku, inwestor przyspiesza realizację kolejnych etapów. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drugiej fazy projektu. Według planów, w roku 2017 zostanie ukończona całość inwestycji.

Projekt Poleczki Business Park będzie obecny na stoisku 11.19 (poziom 01), w części poświęconej firmom austriackim.

Kostrzewa PR

{jcomments on}