WC Sign i Sign Art 4/2 l – oszczędne spłukiwanie

W ofercie Sanitec Koło są miski ustępowe dostosowane do spłukiwania mniejszą niż dotychczas (6/3 l) ilością wody. WC Sign i Sign Art wymagają do spłukiwania tylko 4 lub 2 litry wody.

Powodem opracowania nowego modelu misek ustępowych przystosowanych do spłukiwania 4/2 l były zarówno troska o ekologię, jak i możliwość uzyskania korzyści ekonomicznych związanych z oszczędnością wody.  Jest to ważne nie tylko w obiektach o dużej liczbie toalet, takich jak np. hotele,  obiekty gastronomiczne, ale także mieszkania prywatne.

Miski ustępowe Sign i Sign Art (4/2 l.) oferowane przez Sanitec Koło na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od tradycyjnych misek wiszących dostępnych na rynku, ale to kształt zasyfonowania decyduje o skuteczności spłukiwania taką ilością wody. Należy jednak pamiętać, że uzyskanie oczekiwanych rezultatów możliwe jest tylko wtedy, gdy miska zostanie zainstalowana na zestawie podtynkowym przystosowanym do spłukiwania 4/2l wody. Do WC Sign i Sign Art pasuje stelaż KOŁO Technic, który ma możliwość ustawienia (bez użycia narzędzi) ekologicznego spłukiwania  4/2l .

Oprócz walorów konstrukcyjnych umożliwiających spłukiwanie mniejszą ilością wody, miski ustępowe Sign i Sign Art mają także inne zalety. Ich kompaktowe wymiary umożliwiają zastosowanie w małych łazienkach, ponieważ miska Sign Art ma 53 cm, a Sign tylko 50 cm długości. Zwolennicy zamkniętych brył na pewno docenią design oraz kryte mocowanie miski Sign Art. Wolno opadające deski sedesowe o eleganckim kształcie i wytrzymałych zawiasach znakomicie nadają się do toalet o dużym natężeniu ruchu.

Zastosowanie misek wiszących Sign lub Sign Art pozwoli zaoszczędzić, w wypadku obiektów z dużą liczbą toalet, nawet kilka tysięcy złotych rocznie.

Na stronie www.inwestycje.kolo.com.pl znajduje się kalkulator zużycia wody, który ułatwi określenie wysokości wymiernych korzyści zastosowania oszczędnych misek ustępowych Sign lub Sign Art w porównaniu ze stosowanymi obecnie miskami ze spłukiwaniem 6/3 l. 

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box ) {jcomments on}